Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Lekcje tańca - czyli jak nauczyc się tańczyć Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Lekcje tańca - czyli jak nauczyc się tańczyć

Jestem tancerka od wielu lat (taniec towarzyski), posiadam najwyższą krajową klasę taneczną i spory bagaż doświadczenia w pracy z parami.

>>>>reklama<<<< zakaz reklamy i podawania namiarów na forum do tego służą wiadomości pw.

to zachęcamy do podpowiadania forumowiczkom co robić by dobrze tańczyć i jak się nauczyć w krótkim czasie, a nie używania forum do reklamy.

Pozdrawiam i zapraszam,

Comment

Bakalia ale z Ciebie numer
      od zawsze jest zabronionareklama na forum ale..
      powiedz ile wystarczy lekcji ??
      i dlaczego tak drogo
      w Kaliszu 40 zl od pary z sala

Comment

ja też mam zamiar zapisać się na taki kurs, bo za dobrze tańczyć nie umiemy (tańców klasycznych) - a pierwszy taniec to chyba stresujący jest, do tego pełno chętnych do tańczenia z panną młodą osobiście wole tańce latino (czy latyno amerykańskie) - tyle, że chyba na weselu pupą kręcić i bioderkami nie wypada za bardzo

Comment

eeee kwestia gustu aczkolwieki jako pierwszy taniec to nie bardzo.
          z tymi lekcjami to jest tak , nie wystarcza 4, 6 czy 8 trezba troche pochodzic by dobrze zatanczyc bo stres nerwy odbieraja pamiec do krokow
          trzeba czuc walca by go zatanczyc dobrze
          ciekawe po ilu lekxcjach my damy rade zatanczyc jak gwiazdy?? hihi

Comment

od marca zaczynamy kurs i mam nadzieje, że nam potem "w praniu" nic się nie pomiesza - a jak tak to .trudno się mówi

Comment

jak sie nauczyc tanczyc???

Ja i moj chlopak wogole nie potrafimy tanczyc ze soba. Nie chcemy korzystac z kursow. Moze ktos nam cos poradzi??? plisssssss

Comment

mozna na necie poszukać czegoś do nauki tańca Jeśli Ty umisz tańczyć to możesz Go nauczyć. Najpierw bez muzyczki, pokołyszecie się a potem w miare jak się oswoi coś trudniejszego poćwiczycie.
                Jeśłi oboje nie umiecie,a umie Twoja mama - to możesz iść do niej żeby Cię nauczyła a potem nauczyć faceta - innego wyjścia nie ma, jeśłi na kurs nie chcecie chodzić.
                Juz pisałam w innym watku o tańczeniu, że my ćwiczymy sobie co jakis czas i "walcujemy" sami w domku.

Comment

Mozecie przeciez kupic jakies plyty i kasety z dokladnie pokazanymi kolejnymi krokami - teraz jest tego tak duzo - ostatnia nowoscia jest kurs tanca Cichopek i Hakiela. Oni tam pokazuja pojedyncze kroki i latwo mozna sie nauczyc.

Comment

Szczerze powiedziawszy to najlepszy jest kurs. Choć jak ktoś ma dobre obeznanie w muzyce, nie wstydzi się ruszać i jest rytmiczny to może się nauczyc na sucho, ale ja w to nie bardzo wierzę.

Comment

A jak ktoś kompletnie nie jest zdolny do tańca?? wtedy i takiego się nie nauczy, no i co wtedy?

Comment

Jak ktoś kompletnie nie potrafi tanczyc to w domu sie nie nauczy. Lepiej poswieci te 200 zł i pojsc na3 lekcje. Bo jakby nie było taniec z gośćmi nas nie ominie

Comment

Zgadzam się, ale jeśli ktoś nawet nie nauczy się tańczyć na kursie?? przecież są tacy ludzie, którzy kompletnie rytmu ani ruchów.

Comment

no to wtedy będziecie się kołysali w kółeczko i też jakoś będzie

Comment

Moj brat nalezał do takich. Nigdy nie tanczył a jak to robił to szoda było patrzec. przed slubem wziął sie ostro za to i na swoim slubie majac 30 lat szalał jak mało kto. Także chyba kazdy moze sie tego nauczyc

Comment

Working...
                              X