Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Miejsce na przyjęcie weselne. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• a polecacie cos na ślasku ?

Comment

• Obrączka jak najbardziej nosić to GPS a co do miejsca ja jestem raczej tradycyjna, wolę zwykłe przyjęcie w jakiejś restauracji czy hotelu

Comment

• Jeżeli ktoś szuka fajnego miejsca na dolnym śląsku polecam Pałacyk 260 we Wrocławiu.

Comment

• ja kierowalam się tym, żeby były okrągłe stoliki od samego początku wiedziałam ze takie chce i bralam od uwage tylko te miejsca w których były okragle stoliki. Braliśmy z mezek kilka miejsc pod uwage ale skonczlo się na Domu krakowskim, bardzo eleganckie miejse, wszyscy goscie byli zachwyceni, my zwłaszcza

Comment

• Ja w okolicach Warszawy mogę polecić salę Książe Poniatowski - Mają świetną kuchnię i sympatyczną obsługę. Parking jest za darmo i jest też ochrona. Samo miejsce ma swój urok i klimat.
            Last edited by Madleine; 27-01-14, 13:21. Powód: Reklama

Comment

• Ja niestety nie mam możliwości na wesele na plaży muszę zrobić blisko Góry Kalwarii i Warszawy, rodzina dalej nie pojedzie... Odwiedziłam już wiele sal w okolicach, ale najlepsza wydaje mi się... Byłam tam ostatnio z narzeczonym na kolacji. Jedzenie super, dojazd też ekstra, muszę się szybko decydować, bo czas goni..planujemy ślub 27 sierpnia. Co myślicie o tej sali? Nam się bardzo podoba

---------- Wpis dodany o 21:00 ---------- Poprzedni wpis o 20:53 ----------

poza tym jak na razie najtańszą ofertę dostaliśmy... 180,- od talerzyka
              Last edited by Niczka; 02-12-13, 22:03. Powód: SPA

Comment

• Ważne żeby Tobie się podobała. Na innych nie patrz. To ma być Twoje wymarzone wesele.

Comment

• Ja miałam wesele w ogrodzie. I wszystkim Wam dziewczyny polecam. Sama przygotowywałam ogród do ślubu. Rok wcześniej grabki , łopata i do działa. Wiosna już niedługo. Trzeba sadzić piękne pachnące kwiaty, aby do wesela było kolorowo.
                  Last edited by Madleine; 27-01-14, 13:22. Powód: reklama

Comment

• Tuga
                    Tuga commented
                    Edycja komentarza
                    Ja od początku wiedziałam, że chce zorganizować swoje wesele w lokalu. Tak jest chyba po prostu najwygodniej, no i jeśli sala dobrze wygląda, to przyjęcie weselne jest naprawdę super Jeżeli ktoś jest z Łodzi, to zobaczcie ofertę Venge. Ja jestem baaardzo zadowolona, sala wyglądała rewelacyjnie, poza tym pyszne jedzenie i miła obsługa

• A czy ktoś z Was organizował, albo chociaż analizował możliwość organizacji wesela w Czechach? Wiem, wiem pomyślicie, że to jeden z głupszych pomysłów. Też tak na początku myślałem, ale gdy byłem, widziałem wnętrza zamku, gdzie wesele organizują nam w książęcej komnacie, to się zacząłem zastanawiać. Gdy się dowiedziałem, że jest taniej niż w Polskim domu przyjęć, czy sali weselnej, to chyba dochodzę do wniosku, że warto. Wyobraźcie sobie sesję fotograficzną w prawdziwym książęcym zamku. Jeśli mi ktoś pozwoli z moderatorów to zamieszczę link przykładowy. A póki co zapraszam na moją podstronę spam tutaj więcej szczegółów o weselu w Czechach. Swoja droga ciekaw jestem Waszej opinii.
                  Last edited by Madleine; 16-02-14, 11:55.

Comment

• Ja pobieram się na początku lipca dopiero i myślę, że będzie to Zakopane mimo środka lata. Chcemy jechać do ślubu chevroletem. Liczę na to, że jakaś REKLAMA ma jeszcze takie cacko na zbyciu, choć to nie zabytek to rzadko widuję w Polsce. Taki oldtimer z lat 60 to nasze marzenie.
                    Last edited by Madleine; 04-02-14, 21:43.

Comment

• Wesele na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej kwitnącej flory to fantastyczna sprawa. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz... Co z muchami i komarami??

Comment

• Witam a co sądzicie o podwożeniu pary młodej i gości bryczką, chciałbym wiedzieć czy coś takiego nie jest zbyt obciachowe ? Pozdrawiam
                        Last edited by blackyy; 03-09-14, 15:05.

Comment

• darek_345 kto co lubi
                          ja osobiście nie przepadam za takimi bryczkami do ślubu, ale wiem, że mają swoich sympatyków

Comment

• Ja przy wyborze miejsca na wesele kierowałam się głównie kosztami, ale istotne znaczenie miał też wystrój sali (klasyczny i romantyczny) i jej lokalizacja (preferuję przytulny zajazd gdzieś na uboczu, niż hotel), oraz jakość kuchni (tradycyjna). Odpowiednich miejsc warto najpierw poszukać w sieci, na http://saleilokale.pl jest przydatna w tym wyszukiwarka sal, a później obejrzeć wybrane w rzeczywistości.

Comment

Reklama Reklama Module
                            Collapse

Working...
                            X