Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Miejsce na przyjęcie weselne. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Miejsce na przyjęcie weselne.

Jak dla mnie ważne jest, żeby sala była ...mhm... jakby to powiedziec "na jednym poziomie". To znaczy, ze na jednej sali i stolu i parkiet z orkiestra. Musi tak byc... Bo kiepsko jest jak siedzi sie na jednym pietrze, a parkiet do tanczenia jest pietro nizej - w ogole nie ma klimatu...

masz rację, najlepiej jest wszystko widzieć bo tak jest zawsze weselej

Comment

Bylam na takim bezsensownym weselu na 2 pietra jedzenie góra tance doł nic sie nie udalo totalny bez sens, tanczacych musi byc widac.

Comment

Ja będę miała jedną dużą sale przegrodzoną dwoma folarami,mam nadzieje że będzie dobrze,nie straszcie mnie

Comment

ania_w

Wazne jest rowniez to aby nie bylo schodow bo jak sie ktos nawali to moze spasc hehehe

Comment

Masz racje No a o nawalenie w takie upalne dni nie trudno wystarczy wypic kilka kieliszków i wszyscy padają hehe

Comment

Boziu, ja mam taki mlynek w glowie ze nie wiem od czego zaczac i tak naprawde zart sobie stroje ale wewnatrz cala jestem w stresie bo nie wiem na co zwrocic uwage Boje sie cholernie ze o czym zapomne brrrrrrrrr a to miala byc przyjemnosc

Comment

piszesz o ślubie??jak widac jeszcze daleko do niego,wszystko zdazysz zaplanowac!!

Comment

No niby to jeszcze rok a okazuje sie ze wcale nie mam duzo czasu, czytam na innych forach wypowiedzi dziewczyn ktore tez planuja slub za rok i One maja juz wiele rzeczy zalatwionych ...a ja....narazie mam Narzyczonego i date slubu....nic poza tym...chyba czas sie wziac za to na powaznie Pozdrawiam

Comment

bądź dzielna , masz duuuuużo czasu

Comment

hejka, sala na jednym poziomie to same plusy, wszyscy wszystko widzą, bawią się dobrze i jest superowo.

pozdrawiam,

Comment

Aniu, nie przejmuj się absolutnie! Ja mam ślub we wrześniu i też nie mam wszytkiego i wcale się nie denerwuję, chcę tylko mężusia cudownego!

Comment

Nie wiem jak można mieć ślub za miesiąc i się nie denerwować? Wszystkiego trzeba dopilnować, ułożenia serwetki na stoliku, czy ciocia Kasia ma dogre miejsce, czy narzeczony umówił się do fryzjera, cała masa spraw!!!

Comment

Basiu, można, to kwestia charakteru. Ja zawsze jestem taka spokojna, więc i ślub nie wywołuje niepotrzebnych dodatkowych nerwów.

Comment

Jej, ja poprostu nie mogę sobie tego wyobrazić! To gratuluję takiego charakteru, ja wszystkim się przejmuję.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X