Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
pokoje dla gości weselnych Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• pokoje dla gości weselnych

Witam serdecznie

Już niedługo organizujemy cudowne, wyczekiwane wesele, które odbędzie się w naszym ukochanym Wrocławiu i w związku z tym szukamy pokoj do wynajecia. W sumie to interesuje nas cały Wroclaw, ale w sumie najlepiej byłoby gdyby pokoje mieściły się gdzieś w centrum...goście będą mieli najlepszy dojazd.
    Czy któraś z Was może polecić mi niedrogie i ładne pokoje, które nie narobią mi wstydu przed weselnymi gośćmi?!?
    Niestety właściciel sali, którą wynajmujemy nie dysponuje taka ilością wolnych pokoi jak jest nam potrzeba, ale powiedział, że jak znajdziemy coś w centrum, to goście będą mieli blisko.
    Ktoś coś?!?

W centrum masz sporo do wyboru. Ale zanim Ci coś podpowiem to może odpowiesz mi na kilka pytań żeby można było Ci coś wiecej opowiedzieć, ok?
    1. Ile osób?
    2. Ile jesteś w stanie zapłacić za osobę
    3. czy muszą być wszystkie osoby w jednym miejscu albo względnie blisko czy można ich porozbijać?
    4. Dużo dzieci?
    5. na ile dni i jaki termin
    Czekam na odpowiedzi

Comment

Według mnie najlepszym sposobem było by przejście po okolicy, w której wynajmujecie salę. Na pewno coś znajdziecie. W zależności co was interesuje i jaki macie zasób finansowy. Przejdźcie się po kilku i zróbcie rozeznanie, ana pewno uda się coś znaleźć.

Comment

Witaj, znacznie sprawniej będzie jeśli rozejrzysz się za noclegiem dla gości przez internet. Myślę, że dla nikogo nie będzie jakimś dużym problemem, jeśli będą musieli kawałek podjechać. Ważną kwestią na pewno jest to, ilu osobowe pokoje Ciebie interesują. I czy mogą na przykład to być kwatery pracownicze? One naprawdę są bardzo dobrze wyposażone, zobacz tutaj:http://kwaterydlafirm.pl/pokoje/pokoje-do-wynajecia . Pozdrawiam.
        Last edited by BestVernita94; 05-08-15, 14:00.

Comment

Przy większych weselach to rzeczywiście może być problem. Jak się organizuje kameralne wesela i zaprasza tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół to zazwyczaj problem z noclegami dla gości nie występuje. Z pewnością musisz porównać ceny różnych rozwiązań. Może uda Ci się wynegocjować lepsze warunki jeśli zakwaterujesz wszystkich gości w jednym hotelu...

Comment

Zazwyczaj spotykałam się z tym, że przy większych weselach najbliżsi Goście mają załatwiony nocleg, dla reszty jest np. taxówka podstawiona która zawozi od miejsca w którym się bawiliście do jakiegoś strategicznego punktu (np. dworzec centralny)

Comment

Reklama Reklama Module
            Collapse

Working...
            X