Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Wesele pod namiotem Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Wesele pod namiotem

Moje Drogie! Od zawsze marzył mi się ślub pod namiotem. W takim mega romantycznym stylu. Powoli widzę szansę na realizację tych planów, ale zastanawiam się jak to wygląda w praktyce. Wiem, że można kupić coś takiego jak namiot handlowy, ale czy myślicie, że jest też do kupienia coś takiego jak namiot weselny? Można kupić coś takiego gotowego czy trzeba to robić na zamówienie? Podzielcie się proszę poradami lub doświadczeniami jeśli tylko takie macie. Zdjęcia też będą mile widziane Z góry dzięki!

A gdzie chcesz ten namiot postawić? Masz duży ogród? Ogólnie to takich namiotów się nie kupuje, tylko wypożycza. Wszystko zależy od tego jak duże będzie to wesele, na ile osób. Wesele w plenerze to bardzo fajny pomysł, tylko niestety trzeba przewidzieć wszystkie przeciwności losu i starać się im zapobiegać. Najgorsza jest chyba pogoda... jeśli będzie zimno lub wietrznie, to żadne namiot nie zapewni odpowiedniego schronienia.

Comment

To szykuje się takie wesele w amerykańskim stylu, gdzie przyjęcie jest organizowane na powietrzu w ogrodzie super sprawa, tylko, żeby pogoda dopisała Możesz zakupić ogrodnicze pawilony, jest tego teraz cała masa w marketach, ale może Ci to wyjść bardzo dorgo, więc może faktycznie pomyśl o tym wynajmie? Taki namiot handlowy można poszukać w sieci, myślę, że coś znajdziesz
      Last edited by LEONEWKS2154; 04-09-15, 11:56.

Comment

O, widzicie to już jest spora pomoc, bo jakoś wcześniej nie wpadłam na pomysł wynajmu. Myślałam, że będę musiała takie coś kupić i przygotowałam się na spory koszt, ale taka opcja wynajmu uratowałaby mój budżet. Będzie wtedy więcej na dekoracje w końcu to ma być wyjątkowy dzień i planuję zaszaleć z wystrojem i dekoracjami! Dzięki wielkie, będę szukać czegoś pod tym kątem, a gdyby Wam jeszcze coś przyszło do głowy to piszcie śmiało, bo cały czas szukam inspiracji!

Comment

to nie zbyt komfortowe pod namiotem ;p

Comment

Szykuje się wesele jak z filmu! Takie namioty można wypożyczyć, razem ze stolikami i krzesłami

Comment

Zastanawialismy się nad namiotem, ale ostatecznie z polecenia znajomych i w sumie z własnych obserwacji (bo na ich weselu byliśmy) wybraliśmy Best Western Premier i to była bardzo, bardzo dobra decyzja

Comment

ooo fajna sprawa, klimatycznie a nie te kiczowate sale balowe

Comment

Byłam na takim weselu i nie było narzekania, wszyscy goście wiedzieli, że impreza odbędzie się w takim stylu. Z tego co pamietam o całą imprezę zadbala firma Catering Arts i było naprawdę super. Przygotowali bardzo dobre dania.

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X