Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ślub w ogrodzie - co myślicie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Chyba każda z nas marzy o takim ślubie,jednak patrząc na pogodę oraz na to jak może być nieoczekiwana,to jednak w praktyce będzie więcej stresu niż zabawy i radości,co w przypadku kiedy nagle spadnie deszcz lub zacznie gwałtownie wiać? To byłyby moje największe obawy.

Comment

myśleliśmy o tym żeby wziąć ślub nie w Urzędzie, a od razu w miejscu wesela,ale trzeba wziąć pod uwagę że na sam ślub jest zazwyczaj więcej gości którzy nie zostali poproszeni na przyjęcie i po takim ślubie w miejscu przyjęcia jest nie zręcznie z gośćmi zaproszonymi tylko na ślub

Comment

Ja bym się stresowała że nagle pogoda postanowi nawalić i wszystko pójdzie nie tak, jak byłam w Best Western Premier wesele było tradycyjnie na sali swoją drogą pięknej, ale że i pogoda dopisywała to spokojnie mozna było z ogrodu skorzystać więc to jest jakieś rozwiązanie w razie właśnie pogodowych głównie obaw

Comment

Oczywiście, że super pomysł, sama jak teraz myślę to sam bym chciał mieć gdzieś w plenerze.

Comment

Super pomysł. Fajna sceneria i na pewno niezapomniane wrażenia

Comment

Byłam ostatnio u znajomych na weselu w Best Western Premier w Krakowie i była świetna zabawa. Bardzo ładne miejsce, dodatkowo mają ogródek, który dodawał uroku całej uroczystości. Miła obsługa i pyszne jedzenie i dlatego właśnie jest to spore ułatwienie jeśli robi się wesele w hotelu.

Comment

Według mnie wesele właściwie w każdym miejscu będzie dobre, jeżeli zadbamy o odpowiednie dekoracje i wystrój. Nie można zapominać o obecności kwiatów. Polecam firmę floral-decor.pl, która pomoże Wam w przygotowaniu wesela.

Comment

Jeśli wybierzesz odpowiednią salę, której częścią jest ogród albo jakieś ławeczki itp, to bardzo fajna opcja. My byliśmy ostatnio na sali http://www.restauracja-routeone.pl
                  Route One Zgierz - wyjątkowa restauracja oraz hotel. Gwarantujemy komfortowe noclegi w naszym motelu.

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X