Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ślub w ogrodzie - co myślicie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Ślub w ogrodzie - co myślicie?

Co myślicie o wzięciu ślubu cywilnego w plenerze? Najpierw w grę wchodził normalny urząd, ale przy rozglądaniu się za salą dla gości na późniejszą impreze natknęliśmy się z moim D na placówkę, która ma niby w ofercie organizację takiej imprezy na miejscu. Nigdy w życiu nie byłam na czymś takim, jak dla mnie pomysł fajny, ale nie wiem co na to goście, czy nie będzie śmieszków że mi się zamarzył cywilny w amerykańskim stylu czy coś....skusiłybyście sie?
    Last edited by blackyy; 11-05-15, 10:59.

ja myślę, że bosko
    od marca można brać ślub poza urzędem mogłabyś mieć także ceremonię ślubną w ogrodzie - wtedy ślub z weselem współgrają w klimacie i nikt Ci nie zarzuci "amerykańskiego stylu" a właściwie.. co w nim złego? oglądam amerykańskie relacje ze ślubów i są przepiękne

Comment

Jasne, że dobry pomysł z tym ślubem w plenerze! Ja też za dwa lata biorę ślub plenerowy, przyjęcie weselne również w plenerze Jak tylko tak dla "żartów" przeglądałam realizacje z takich imprez i natknęłam się na fotorelacje firmy, która obecnie będzie zajmowała się całą obsługą naszego wesela to już przepadłam i nie było mowy o ślubie w urzędzie czy też weselu w sali Już się nie mogę doczekać! Wątpie, żeby ktoś się śmiał z takiego "amerykańskiego stylu", prędzej popadnie w zachwyt
      Last edited by blackyy; 13-05-15, 16:55.

Comment

Też miałam ślub w plenerze, obiad i tańce w ogrodzie a wieczorem przenieslismy się do środka ze względu na komary Warto mieć taką opcję w razie załamania pogody lub nieproszonych insektów

Comment

ciekawa opcja, szczególnie przy ładnej pogodzie i w jakimś pięknym miejscu, faktycznie warto mieć awaryjny lokal w wypadku załamania się pogody takie przyjęcia na świeżym powietrzu są dobrą odmianą, wcale nie w amerykańskim stylu czasami niektóre restauracje, domy weselne i tym podobne obiekty mają takie jakby zaplecze z częścią na wolnym powietrzu do organizowania na niej imprez, można to wykorzystać planując ślub w plenerze

Comment

Ślub w plenerze to może być bardzo ciekawy pomysł. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić na wyborem konkretnego miejsca, w którym odbędzie się cała uroczystość. No i przede wszystkim trzeba zdawać sobię sprawe z ryzyka jakim jest brzydka pogoda, która może skomplikować sytuację.

Comment

Ja bym się skusiła na taką ceremonię. Zupełnie inna atmosfera, nie urzędowa i luźniejsza. Goście mogą być lekko zaskoczeni, ale raczej nie będą narzekać na nowe zwyczaje, ważne, żeby parze młodej się podobało.

Comment

Ja ostatnio byłam na ślubie cywilnym w plenerze i było pięknie!
                Last edited by blackyy; 02-06-15, 17:03.

Comment

To jak najbardziej pomysł na topie, szczególnie w lecie, kiedy idzie taka fala upałów namioty i świeże powietrze, super sprawa ja na takiej imprezie byłam tylko na komunii, która tez była robiona w ogrodzie i było bajecznie, dzieciaki się wybawiły i wybiegały, było super

Comment

Moim zdaniem bardzo fajny pomysł, ostatnio coraz częściej zdarzają się wesela w stylu amerykańskim, albo w innej tematyce zagranicznej, których do tej pory się w Polsce ni spotykało. Oczywiście znajdą się tradycjonaliści, którym nie będzie to pasowało, ale to wasz dzień i macie mieć taki o jakim marzycie.

Comment

Witam wszystkich.
                      My właśnie zaplanowaliśmy ślub w ogrodzie. Na początku mieliśmy brać tradycyjny, ale podczas poszukiwań sali natknęliśmy sie na taką, która organizuje śluby własnie w plenerze. Dysponują pięknym, pełnym kwiatów ogrodzie.Jest to sala Lila Park, pod Szczecinem. Naszym gościom to nie przeszkadza, a powiem szczerze, że trochę sie baliśmy jak na to zareagują. Myślimy, że ceremonia będzie niezapomniana.
                      Last edited by blackyy; 16-07-15, 11:26.

Comment

w ładnym ogrodzie tak ;d

Comment

Moje marzenie! Pokaż potem zdjęcia i daj znać czy się wszystko udało z ogranizacją

Comment

Ślub w ogrodzie w amerykańskim stylu! To świetnie musi wyglądać, jestem jak najbardziej na tak

Comment

ooo faktycznie brzmi bardzo filmowo i pięknie tylko przemyśl wszystko dobrze, może warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego bo jednak oni przewidzą każdą ewentualność, ślub na powietrzu to zawsze jakieś ryzyko, ja robiłam ślub na sali a i tak bez diamentowy-blask bym się nie obeszła

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X