Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Gdzie zorganizować wesele w Krakowie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

oo pod Krakowem też fajnie ale dla mnie za duże zamieszanie z dojazdem jednak, teraz idę na weselę do Best Western Premier na Opolskiej więc mam rzut beretem no i z perspektywy gościa lokalizacja jest jednak szalenie ważna

Comment

Też byłam kiedyś (takie kiedyś, że dwa miesiące temu :P) na weselichu w Best Western Efekt Express i powiem, że było bardzo przyjemnie - i dla oka i dla żołądka Klimacik, przestrzennie, dobre jedzonko, do spania blisko, bo to hotel przecież, fajnie naprawde fajnie, więc jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca to uważam, że warto

Comment

Powtórzę się, ale Best Western Premier naprawdę godny polecenia, zwłaszcza ze względu na menu (pyszne!), profesjonalną obsługę i przestrzeń - zmieści się tam spokojnie baaardzo dużo gości weselnych

Comment

Byłam na weselu w Hotelu Best Western Premier. Wiem, że gościom bardzo się tam podobało. Państwo młodzi również byli bardzo zadowoleni i myślę, że warto skorzystać właśnie z ich oferty.

Comment

Kraków to wielkie miasto, więc i sal weselnych jest bardzo wiele do wyboru. Każdy ma jednak inne upodobania i jedna osoba będzie wolała zorganizować wesele w pałacyku, a druga w eleganckim hotelu. Wiele osób kieruje się również kosztami, bądź ilością miejsc na sali weselnej, gdyż dla jednych 100 osób to bardzo wiele, a są i wesela po 300 osób Jeśli jednak chcecie porównać sobie fajne miejsca, w których zorganizować można przyjęcie weselne w Krakowie na stronie http://www.saladlaciebie.pl/sale-weselne/krakow.html znajduje się bardzo fajna wyszukiwarka - ja z niego korzystałam i było super
            Last edited by penne; 08-02-17, 14:14.

Comment

A może Lublin? HOtel Forum jest położony w samym sercu miasta! Jest idelany na wesele! Moja siostra miała w maju ram wesele była zachwycona! Pyszne jedzenie, obsługa sali tez super!

Comment

Reklama Reklama Module
              Collapse

Working...
              X