Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Gdzie zorganizować wesele w Krakowie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Gdzie zorganizować wesele w Krakowie?

Witam Prosiłbym o poradę, gdzie można zorganizować wesele w Krakowie ? Może znacie jakieś sprawdzone miejsca za rosądną cenę? Zależy mi, by sala była przestronna i jasna oczywiście z miłą obsługą i bardzo odbrym jedzeniem Parkiet do tańca najlepiej, gdyby był niezbyt śliski, ale przyjemny do tańczenia Wiem, wiem wymagania spore, ale to naprawdę wyjątkowy dzień, a wiem, że takie rzeczy naprawdę mają znaczenie Chciałbym, żeby przyszła małżonka była zadowolona, bo chciałbym ją zaskoczyć i zaproponować jakieś naprawdę romantyczne miejsce Wesele ma byc w przyszłym roku na około 120 osób

O rety, takich miejsc na wesele w Krakowie jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. My też mieliśmy nie wiadomo jakie wymagania, a wszystko i tak ostatecznie było uzależnione od tego kto miał kiedy wolny termin przyszły rok w Waszym przypadku może wydawać się odległy, ale uwierz mi, że jak zaczniesz sprawdzać sale to Wasz wybór bardzo szybko się będzie kurczył. Zacznijcie od sprawdzania wolnych miejsc na Wasz termin, zawęzicie poszukiwania i wtedy zdecydujecie.
    Last edited by blackyy; 19-06-15, 10:43.

Comment

Myślę, że nie ma co za wiele polegać na opinii innych. Najlepiej przebierać w opcjach dotyczących miejsc w których już się bawiliście. Dlatego też ja ze swoim mężem przez trzy lata obskoczyliśmy sporo miejsc na balach karnawałowych i sylwestrowych by zobaczyć jak wygląda obsługa i tak znaleźliśmy swoje idealne miejsce do zroganizowania naszego wesela

Comment

Twoje wymagania, które opisujesz raczej są standardowe, więc pewnie co druga miejscówka spełnia te kryteria. Chyba jedyną granicą, która Cię może powstrzymać jest cena. Jestem pewna, że znajdziesz coś i uda Ci się zaklepać termin. Podaj może jakiś zakres cen, który by Cię interesował. A z resztą... skorzystaj z wyszukiwarki, wtedy dokładnie możesz określić swoje kryteria

Comment

Oj niby tych domów weselnych jest dużo, ale uwierz, że mogą być już porezerwowane skontaktuj się z tymi, które wpadły ci w oko by w ogóle zobaczyć czy mają wolną salę... swoją drogo ja nie wierzę w dobre żarcie na weselach moja koleżanka pracowała jako kelnerka na zlecenia na właśnie takich różnych weselach i jak mi opowiada co robią z jedzenie itp. to odechciało mi się jeść..

Comment

A bardziej byś wolał Hotel? Karczme? Restaurację?
            Jeżeli nie musi to być centrum Krakowa to mogę polecić z całego serca Folwark Zalesie w Wieliczce.
            Jak musi być centrum to np. Holiday Inn na Wielopolu

I dodam, że w Krakowie istnieje dziwna zależność...zazwyczaj im bliżej centrum miasta, tym drożej.. W Krakowie na Rynku znajdziesz miejsca na wesele do 200zł od osoby, na obrzeżach minimalna cena to 300zl od osoby

Comment

hotel europejski to jest coś. Widzieliście te sale jakie tam są? I sale do 200 zł/os jest. Więc coś z teorii blackyy by się sprawdziło.

Comment

Ja wraz z mężem polecamy Hotel Fero Express w Krakowie niedaleko Opactwa w Tyńcu. Spoko ceny i z terminem nie było [problemu i bylismy bardzo zadowoleni z organizacji

Comment

Zgadzam się w Krakowie miejsc na organizację wesela jest naprawdę wiele, myślę, że warto się trochę rozejrzeć, fajna sala jest też w centrum-biznesu , niezła lokalizacja i całkiem spory parking http://forum.to.com.pl/public/style_...ault/smile.png

Comment

Na Opolskiej jest Best Western Premier - mają świetne sale I nie jest tak drogo jak mowicie. A bylam na takim jednym w centrum, i bez porownania z tym Bestem, byliśmy teraz w ubiegłym tygodniu na weselu koleżanki. Bliska rodzina miała tam dodatkowo noclegi, my już się nie załapaliśmy, ale myślę ze fajna sprawa, jak jedna z rodzin nie jest na przyklad z Krakowa

Comment

Niby jest wiele miejsc na wesele, ale aby impreza była udana, musi to być idealne miejsce z odpowiednią atmosferą i profesjonalną obsługą. Przyznam szczerze, że przy moim weselu było pełno wpadek ze strony "organizatora", ale jakoś wytrwaliśmy, a goście dobrze się bawili. Jeśli chodzi o restaurację organizującą wesela, to polecam sprawdzić ofertę Zamek Dubiecko. Z tego co można zobaczyć na stronie, oferują wysokiej klasy usługi. Zawsze można spróbować.

Comment

Cywilny, cywilnym, ale fajnie, żeby jednak było z klasą. Zobacz sobie na stronę rest. Monopol: http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/res...onopol/wesela/ jest blisko centrum, więc można w trakcie wyjść na planty lub na wawel zrobić fotki + pyszne jedzenie

Comment

Warto sprawdzać też portale,które skupiają ogłoszenia ślubne,w tym także sal i restauracji,często można tam znaleźć bardzo fajne adresy w przystępnej cenie,tym bardziej jeżeli wesel ma być w okolicach Krakowa

Comment

Best Western Efekt Express- nowy hotel, ale robi niesamowite wrażenie! Koleżanka z pracy zrobiła tam wesele na jakieś 200-250 osób, no cudo! Idealne miejsce na wesele, serio <3

Comment

Mysmy zorganiozwali wesele, mimo wszystko w hotelu Koral w miejscowości Przybieczany Bardzo ładne miejsce, niedrogie, przestronne....

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X