Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Sala weselna - Romeo i Julia w Szczyrku opinie Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Sala weselna - Romeo i Julia w Szczyrku opinie

Witam, planuję ślub w Szczyrku w 2016 r, i zastanwaim się nad salą weselną Romeo&Julia, czy ktoś może się wypowiedzieć na jej temat? Był Gościem/Parą Młodą? Będę wdzięczna za wszystkie opinie. Sale są stosunkwo niedawno otwarte, więc opini w necie nie jest za dużo.

Ja byłam w Szczyrku dosłownie 2 tygodnie temu i widziałam tą salę wygląda przepięęęęknie!
    Ta sala jest w jednym budynku z restauracją Maciejówka i jeżeli kuchnia jest wspólna to z całego serca mogę polecić Zjedliśmy tam przepyszny obiad (przysięgam, wieprzowina w sosie porzeczkowym była tak świetnie zrobiona, że smakowała jak rozpływająca się w ustach delikatna polędwica wołowa.. mniam!)

Comment

Dziewczyny, sala jest super! Polecam, miałam tam wesele i na prawdę są to dobrzez zainwestowane pieniądze! Jesli chcecie profesjonalizmu i wesela jak z bajki to sale Romeo i Julia jak najbardziej sa trafnym wyborem! Kuchnia przepyszna, goście bardzo sobie chwalili sam smak jak i ilość padawanego jedzenia. Fajnie, że sale są połączone z Maciejówką, bo jak jest grill to nie trzeba wychodzić na zewnątrz (chociaż w okresach letnich jest to bardziej niż wskazane). Gdybym dzisiaj miała zrobić jeszcze raz swoje wesele to na pewno odbyłoby się właśnie na tych salach!

Comment

Witam wszystkich! Ostanio udalo nam sie w końcu dojechać do Szczyrku, zobaczyć sale Romeo&Julia i przyznam, że zdjęcia w internecie w zaden sposób nie oddaja magii tego miejsca. Sale balowe poprostu zwalają z nóg na żywo. Romeo - sala dolna jest cała w bieli, żyrandole, biała płytka, okragłe stoły, apartament małzeński z sauną, dekoracje jakie kto zapragnie- polecam rewelacyjne naturalne strusie pióra - dekoracja inna niz wszystkie, dla nas ideana, bo za zadne skarby nie chciałam standardowych dekoracji z kwiatów. Sala jest klimatyzowana - co ma szczególne znaczenie przy obecnych temperaturach na zewnątrz. Najważniejsze - jedzenie. Managerka Asia, która zajmuje sie organizacja przyjęć umówiła nas na degustację menu i ciast i wszytsko było palce lizać, i co ważne - uwaga - degustacja jest bezpłatna!!! co jest juz w ogole niespotykane. Zdecydowalismy sie na pakiet, który ma juz kilka ciepłych kolacji i grilla górlaskiego - którego jestesmy szczególnie ciekawi, poniewaz w interenecie jest mnóstwo bardzo pzoytywnych opini o tym grillu w Romeo&Julia . Z racji, że wybraliśmy termin poniedziałkowy (tak - będziemy mieć ślub i wesele w poniedziałek - a czemu by nie! ) dostalismy - uwaga 40 zł znizki od najbogatszego pakietu naszpikowanego atrakcjami, i w sumie o nic nie musimy sie martwic jeśli chodzi o organizację wesele- bo wszystkim zajmie sie organizator. Jeśli chodzi o ten etap - ogladanie sali, podpisywanie umowy i odpowiedzi na setki moich pytań, to gorąco polecam RomeoiJulia w Szczyrku - wszysyko poszło sprawnie i przyjemnie. Czekam na opinie osób, które bawiły się jużna weselu w RomeoiJulia albo od Par Młodych już po weselu. Ja będę Gościem we wrzesniu i dam Wam znać jak bylo - wiadomo - opinie z pierszej ręki są najbardziej wiarygodne. Do spisania! :

Comment

Moja przygoda z Salami Romeo i Julia zaczęła się jakiś miesiąc temu, kiedy to razem, już teraz z narzeczonym, pojechaliśmy do Szczyrku na kilka dni urlopu. Naszą uwagę zwrócił budynek oświtlony wieczorną porą w różnych barwach. Na drugi dzień wybraliśmy się wspólnie aby obejrzeć sale. Nie planowaliśmy ślubu, mało tego nie byliśmy nawet narzeczeństwem - sale fajnie prezentowały się wieczorem i chcieliśmy zobaczyć jak wyglądają za dnia. Przez sale oprowadzała nas przesympatyczna Pani manager, która z niezwykłą pasją i zaangażowaniem opowiadała nam o Romeo i Julia. Czuliśmy się jakbyśmy na prawdę planowali ślub, a zapytani o termin wesela zgodnie stwierdziliśmy, że 2017 rok będzie odpowiedni na organizację. Później wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie - powrót do Wrocławia (skąd pochodzimy), przestudiowanie jeszcze raz oferty, wybranie terminu..., zaręczyny! i... ekspresowe podpisanie umowy. Wszystko zorganizowane było drogą mailową, bez potrzeby specjalnego przyjazdu do Szczyrku - wszystko jasne i klarowne. W umowie nie ma żadnych kruczków, a to co było dla nas niezrozumiałe Pani manager na bierząco wyjaśniała. Wybraliśmy salę Julia, na piętrze, pomimo tego, że mój typ w pierwszej kolejności padł na Romeo, termin lato 2017. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru, a pozytywne opinie i piękne zdjęcia na ich fanpagu utwierdziły nas we właściwym wyborze. I tak oto dzięki jednej wycieczce do Szczyrku zyskałam narzeczonego oraz termin wesela, którego nie planowaliśmy.

Comment

Reklama Reklama Module
          Collapse

Working...
          X