Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Wesele w pałacu Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zamieszczone przez DorethaWawa1183 Zobacz posta
    Ja byłam świadkiem u pary, która robił wesele w pałacu i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie duże wrażenie. I szczerze im zazdrościłam, piękne wydarzenie. Polecam każdemu, bo na lepszym weselu nie miałam okazji być. Przebiło to moje wesele i każde inne na którym byłam. Piękne wyczucie stylu i cudowna zabawa.

Masz jakieś zdjęcie może? Ciekawa jestem jak to wyglądało

Comment

Wesele w pałacu to nie moja bajka, dla mnie najfajniejsze było wesele mojej przyjaciółki w ogrodzie. Namioty wynajęte, stoły i krzesła. Super sprawa. Fakt, że mieli szczęście, bo pogoda była cudowna i to chyba była jedna z najcieplejszych nocy zeszłego lata. Super sprawa, polecam każdemu.

Comment

Jak dla mnie bomba. Byłam na takim weselu gdzieś 2 lata temu i bardzo mi sie podobało. Nie lubie wesel typu remiza czycoś w ten deseń. Musi być gustownie

Comment

Byłem raz na takim weselu w pałacu nie wiem w sumie, co napisać... w zasadzie, co kto lubi. Przepych był, skrzypce grały, prawie orkiestra symfoniczna była, wszystko piękne, ale do telewizji zero swojskich klimatów, takie sztuczne, napuszone jakieś, jak do ustawianego zdjęcia klimat mi sie nie podobał, ale pałac piękny

Comment

chciałbym mieć tam wesele

Comment

Zapraszamy do naszego malowniczego Dakowskiego Dworu, wielkopolska 30 km od Poznania. Cicha i spokojna okolica.
              Organizujemy wesela do 110 osób. Oferujemy bogate menu, które można dowolnie modyfikować. Od nas nikt nie wyjdzie głodny !

Comment

Zapraszamy do naszego malowniczego Dakowskiego Dworu, wielkopolska 30 km od Poznania. Cicha i spokojna okolica. Organizujemy wesela do 110 osób. Oferujemy bogate menu, które można dowolnie modyfikować. Od nas nikt nie wyjdzie głodny !

Comment

Młodzi Państwo, jeśli szukacie wyjątkowego miejsca w okolicach Poznania to zapraszamy serdecznie do nas
                  www.dakowskidwor.pl

Comment

Wesele w pałacu to bardzo ciekawa propozycja. W ubiegłym roku byłam na takim weselu w Pałacu Domaniowskim http://palacdomaniowski.pl/wesele-w-palacu zlokalizowanym na zachód od Radomia. Wesele było przede wszystkim na zewnątrz, plenerowe i w związku z tym, że pogoda dopisała, to naprawdę wszyscy świetnie się bawili. Ponadto bardzo dobre menu, nawet wegetarianie byli usatysfakcjonowani. Samo miejsce też wyjątkowej urody - tuż obok Zalewu Domaniowskiego.

Comment

My np w Krakowie organizowaliśmy nasze wesele w best Western Premier w Krakowie i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni rewelacyjne miejsce, super klimat, Pyszne jedzenie.... no rewelka !

Comment

Hejka, ja moge ogolnie polecic bloga: http://hotelnabloniach.pl/blog/poszu...-czego-zaczac/ na ktorym mozna znalezc wiele ciekawych porad odnosnie wyboru odpowiedniego dla nas miejsca, sali czy ogolnie przygotowan do wesela. Blog prowadzony ciekawie, ze zdjeciami i opisami.
                        Wybór sali na wesele jest jedną z najważniejszych rzeczy, od której powinniśmy zacząć przygotowania. Choć rynek restauracyjny w Polsce jest rozbudowany i ma nam do zaproponowania naprawdę wiele, trzeba liczyć się z tym, że lokale są zwykle zarezerwowane nawet do dwóch lat naprzód. Dlatego, jeśli zdecydowaliśmy się na ślub i marzymy o konkretnym terminie, nie …

Comment

Są różne miejsca na przyjęcia weselne, a mnie najbardziej podobało się na weselu organizowanym w plenerze. Pamiętam, że młodzi korzystali wtedy z usług Catering Arts, którzy im wszystko przygotowali. Całe przyjęcie wyszło świetnie.

Comment

Jakbyście w krakowie szukali fajnej sali na wesele, to zdecydowanie Stara Zajezdnia. Świetne miejsce, bardzo duża przestrzeń, klimat świetny, dobre jedzenie

Comment

Ja jestem zdania, że to jest zadanie dla specjalisty. Dzięki temu można sobie naprawdę wielu problemów oszczędzić...

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X