Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Wesele w pałacu Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Wesele w pałacu

Ktoś organizował wesele w pałacu? Jak wrażenia?

Ja osobiście uciekam od Pałacu, bo to narzuca pewnien styl i estetykę wesela..
    np. Suknie a la księżniczka, które mi się w ogóle nie podobają czy bogato zdobione

Comment

Powiem szczerze, że nawet nie pomyślałam w ten sposób Może i rzeczywiście...
      Z tym, że bardzo spodobał mi się Hotel Kotulińskich.

I wciąż się zastanawiam... Bo wnętrza sa niesamowite, a i ogród..
      Last edited by blackyy; 09-09-14, 13:38.

Comment

No, ale sama widzisz jakie są chociażby ściany w niektórych salach (np. zielona wzorkowa tapeta) czy ozdoby (obrazy w złotych ramach).
        Jak marzysz o weselu z jakimś mocnym kolorem przewodnim to raczej odpada - trzeba by się wpasowac w biele, zielenie i złoto.
        Tak samo nie przejdzie żadne wesele tematyczne, bo miejsce już jest tak mocno wystylizowane

Aaale myślę, że świetny byłby ślub w ich ogrodzie np. w namocie

Comment

My organizujemy przyjęcie weselne w przyszłym roku w Pałacu Domaniowskim, będzie impreza plenerowa zielona okolica, obok zalew, mam nadzieje ze pogoda dopisze.

Comment

W ogóle wesela plenerowe w ogrodach są boskie

Comment

Marzy mi się wesele w pałacu... pożyjemy, zobaczymy...

Comment

Zamieszczone przez Weddingmarket Zobacz posta
                Marzy mi się wesele w pałacu... pożyjemy, zobaczymy...
                A w jakiej części kraju bierzesz ślub?

Comment

Mi się jak dotąd nie podobały takie pałacowe wystroje, ale mój mąż po ślubie kościelnym chciał [chce] zorganizować wesele właśnie w pałacu. Poniekąd on mnie przekonał do tego pomysłu, a i ja zaczęłam przekopywać internet i znalazłam śliczną salę weselną w Hotelu Książę Poniatowski pod Warszawą. Chociaż wnętrza są własnie w takim eleganckim, pałacowym stylu, sala wcale nie wydaje się nadmiernie elegancka, a wg mnie jest nawet przytulna, z resztą same obejrzyjcie zdjęcia. Ja rozważam dwie możliwości na tą chwilę - albo takie pałacowe, eleganckie, dostojne wesele, albo kompletnie sielskie i na luzie... Czyli nieco skrajne idee.
                  Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.

Comment

Ja również nie chciałabym wesela w pałacu. Mamy w klimatycznym hotelu, gdzie goście mają zapewnione noclegi w Białymstoku. Wiadomo trzeba również patrzeć na to, z tej strony. Oprawa zależy od dekoracji sali, chcę mieć wszystko białe plus czerwone róże...
                    Last edited by blackyy; 12-11-14, 15:30.

Comment

Zamieszczone przez ramona.daminska Zobacz posta
                      Oprawa zależy od dekoracji sali, chcę mieć wszystko białe plus czerwone róże...
                      oo bosko, że wybrałaś czerwony odpowiednio dodany stworzy naprawdę elegancki klimat
                      a to taki chyba zapomniany kolor na ślubach.. głównie róż króluje

Comment

Mi osobiście takie klimaty jak najbardziej pasują, stylowe sale pałacu czy zamku, lub zupełnie nowe obiekty, które stylizowane są na stare dwory. Oczywiście jednym będzie to się podobało innym nie, ale generalnie miejsce czy styl takiego miejsca raczej według mnie do niczego nas nie zobowiązuję, a i więcej widzę plusów takich miejsc niż minusów. Jakich np. brak dodatkowych kosztów związanych z dekoracjami sali, no i typowe dla takich miejsc niecodzienny ubiór obsługi Mieszkam w województwie lubelskim i byłem na kilku weselach w takich właśnie miejscach ( u nas jest ich naprawdę dużo) ale najbardziej w pamięć zapadł mi hotel królewski w janowie lubelskim, prócz stylowych dużych sal właśnie takie nietypowe atrakcje można by powiedzieć akcenty z przeszłości które są wisienką na torcie całej imprezy

Comment

oo A mi się marzy właśnie wesele w Pałacu!
                          W tym dniu chciałabym się poczuć jak księżniczka

Comment

Hmm wesele w pałacu brzmi ciekawie i też może tak być pewnie uroczo jest wziąć ślub w takim miejscu, bawić się w stylowych zabytkowych komnatach czy salach i do tego te piękne stroje oczywiście nie wspomnę o kosztach takiej imprezy bo pewnie powalają one z nóg
                            Last edited by blackyy; 25-05-15, 12:38.

Comment

Ja byłam świadkiem u pary, która robił wesele w pałacu i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie duże wrażenie. I szczerze im zazdrościłam, piękne wydarzenie. Polecam każdemu, bo na lepszym weselu nie miałam okazji być. Przebiło to moje wesele i każde inne na którym byłam. Piękne wyczucie stylu i cudowna zabawa.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X