Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
wesele w piatek Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Szczęściara

A jaki jest plan na taki piątkowe wesele?
    Piątek -wesele ,sobota -poprawiny ,a niedziela? Moze mały grill na after ? )))

Comment

• Zamieszczone przez Niczka Zobacz posta
      hi hi no to ładnie tu się niektórym marzą 3 dni wesela tylko skąd fundusze brać
      Babcia ma duuuży ogródek kilka ławek, stołów, grill, wiata... fantastik!

Comment

• no tylko jeszcze pogodę trzeba opłacić, żeby takie garden party wypaliło

Comment

• nikt nie robi wesela w piątek lub dzień inny niż sobota?

Comment

• My mamy wesele w piątek. Co prawda chcieliśmy od początku w piątek 13-go, ale nasze mamy źle zareagowały. Nie chcieliśmy robić awantury, więc będzie piątek 20-te.

Comment

• _Yumi_ a powiedz, skąd pomysł właśnie na wesele w piątek? Zawsze mnie to interesowało jak to się dzieje, że Para Młoda decyduje się właśnie na piątek Czy to przypadek, czy pojawił się jakiś konkretny powód?

Comment

• Zamieszczone przez natajka Zobacz posta
                _Yumi_ a powiedz, skąd pomysł właśnie na wesele w piątek? Zawsze mnie to interesowało jak to się dzieje, że Para Młoda decyduje się właśnie na piątek Czy to przypadek, czy pojawił się jakiś konkretny powód?
                Nie było terminów w soboty (robiliśmy rezerwację 25 marca, wesele 20 września), tylko piątki i niedziele. A mieliśmy wybrana restaurację, więc nawet nie sprawdzaliśmy innych. Mój narzeczony chciał ślub właśnie w tej. Jak jemu się marzył ślub właśnie tam, nie mogłam go namawiać do innej.
                Więc wybraliśmy piątek.
                Last edited by _Yumi_; 28-03-13, 15:55.

Comment

• Aaaa.. ok, rozumiem No to dobrze, że udało się dograć terminami wszystko tak żeby ze sobą pasowało.
                  A data 20.09. jest jakaś szczególna? Czy tak przypadkowo ją wybraliście?
                  (Jeśli można wiedzieć oczywiście... )

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X