Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
uwaga podsumujmy na co stawiamy przy wyborze?? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

my mieliśmy jak wiadomo też ślub zimą i nie wiemy co to znaczy czekać 2 lata na salę hehe bo ślub zrobiliśmy w 4 miechy I było cudnie jak sobie wymarzyłam mimo że to nie lato czy wiosna a pogoda nam dopisała. I w ogóle nie tylko o salę się rozchodzi wiecie co było najfajniejsze? Wszystko co chciałam to miałam bo nie było kolejek ani takiego zapotrzebowania w tym okresie. Wiem na pewno że tej sali która mieliśmy na tyle osób co u nas było kobitka by nam w lato nie dała bo by jej się nie opłacało a że miała przestój to nam dała a bardzo chciałam właśnie tam.

Comment

no dokładnie tyle czasu co my organizowaliśmy wesele w grudniu 4 miesiące i nie ma mowy o2-3 latach

Comment

Zamieszczone przez Niczka Zobacz posta
        czyli miałaś wizje sali z pokrowcami tak?
        W sumie gdyby były ładne krzesła, to nie uznałabym pokrowcy za konieczne , ale wszędzie przeważały takie konferencyjne albo z wysokim oparciem i kolorowym obiciem, a takie mi się nie widziały
        Tak podpowiadam, na co zwrócić uwagę - bo często za pokrowce jest dopłata, ale czasem są w cenie, warto zapytać

Comment

hi hi ja doszłam do wniosku, że miałam ładne krzesła przez to nawet na pomysł z pokrowcami nie wpadłam

Comment

A ja chciałam koniecznie pokrowce, ale wypożyczenie to było 7 zł za jeden i sobie darowałam i w sumie się z tego ciesze. Z pokrowcami byłoby jakoś tak...hmm...po prostu się cieszę ,że nie było

Comment

Zamieszczone przez Princi Zobacz posta
              Z pokrowcami byłoby jakoś tak...hmm...
              no w ubraniu no
              i ja zauważyłam jeden poważny minus pokrowców w knajpie ostatnio jak byłam nie da się wsunąć nóg pod krzesło!!! dla mnie MASAKRA!

Comment

Podobnie jak wyżej gwiazdeczka, sala musiała spełniać te warunki

Comment

Mimo, że mieszkamy razem w innym mieście, postanowiliśmy ślub zrobić w rodzinnym. Restauracje wybraliśmy w sekundę, nawet nie oglądaliśmy innych. Tzn mój narzeczony wybrał, bo jest blisko jego domu, ma piękną salę weselną i pokoje gościnne. Moje mieszkanie jest obok USC. Więc poukładało się idealnie.

Comment

Jeśli jesteście z okolic Wrocławia to polecam jak najbardziej )

Ja wybierałam wybierałam, mąż ( już teraz) tylko akceptował pracoholik jeden
                    ale udało się, menu odpowiadało, hotel i sale weselne były w jednym budynku, wyciszenie perfekcyjne, sami nie mogliśmy uwierzyć jakim cudem można tak wyciszyć ściany..
                    cena, wiadomo, za drogo nie mogło być, sami organizowaliśmy, 80 osób to już wydatek
                    właściciele bardzo fajni, w sumie menadżer zajął się nami, i dlatego też zostaliśmy.

najlepsze było to, że maja tam SPA genialne wyjście przed ślubem menadżer zajmował się weselem a my mogliśmy poświęcić długi dzień na przygotowania nas samych

drugi raz niedługo po naszym ślubie też byliśmy na weselu znajomych właśnie w Aroma Stone i było też super mogliśmy porównać jak czuli się goście na naszym weselichu, więc na pewno im się podobało

pozdrawiam Rysia

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X