Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
uwaga podsumujmy na co stawiamy przy wyborze?? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• uwaga podsumujmy na co stawiamy przy wyborze??

no wlasnie mamy juz troche za soba .. wybierania poszukiwania sprawdzania
    na co stawiamy przy wyborze miejsca??
    na miejsce ?
    na hotel blisko
    na jadlospis
    na cene ??

Wypowiem sie może mało precyzyjnie, ale zwracałam uwage na wszystkie elementy..

Comment

Ja też zwracałam uwagę na wszystko - w szczególności jak wygląda lokal wizualnie oraz jakie są dostępne wersje menu. Ważne dla mnie było to aby w pobliżu był hotel bo połowa gości musi gdzieś spać (akurat mamy nad salą). Cena też rzecz jasna wchodziła w grę, a że to piątek to mamy rabarty co mnie bardziej ucieszyło

Comment

wyglad sali
        cena i jadlospis i elastycznosc wlascicieli

Comment

Ja również a nawet głównie dlatego wybrałam ten a nie inny lokal,bo wystarczy przejść ulicę i przyjezdni mają nocleg.
          Reszta to już tylko wybory i uzgadnianie szczegółów.

Comment

Przede wszystkim na renomę (chodzi mi o miejsce sprawdzone, w którym ktos znajomy robił jakąkolwiek imprezę), po drugie na cenę, po trzecie na menu i inne elementy w cenie zawarte

Comment

wielkość sali - żeby 100 gości mogło swobodnie potańczyć
              wygląd sali - dekoracje itd
              jedzenie
              jaka cena od osoby
              miałam okazję być tam na weselu i od razu wiedziałam ze chciałabym również miec swoje wesele w tej restauracji

Comment

a dla nas najważniejsze by goście weselni mieli niedaleko do spania , potem wygląd sali i cena,

Comment

u mnie tez postawilam na dostepnosc hotelu , miejsc do parkowania i mala odleglosc do kosciola

Comment

- najpierw to przede wszystkim czy mieli nasz termin wolny
                    - później wygląd sali
                    - następnie cena i rzeczy w niej zawarte
                    - możliwości jakie stwarza miejsce, do przenocowania przyjezdnych gości, zmęczonych dzieci i starszych
                    - a na końcu prosty dojazd

nasza sala spełnia wszelkie warunki!

Comment

wyglad sali, renoma.

Comment

ja moge swoją salę polecić w 100% goście byli zauroczeni - mówili że wygląda jak pałac, że jest tak ekskluzywnie a jednoczenie ma klimat taki że dobrze się czują. Orkiestra grała z balkonu więc akustyka była świena, ogsługa bardzo dobra i z manierami - ci co mają dzieci w moim wieku już brali sobie wizytówki bo też tam chca wesela dziecią robić więc warto zwrócić uwagę na wystrój i ogólne wrażenie bo warto potem słuchać komplementów

Comment

ja też patrzyłam na wszystko,ale głównie na ilość miejsca.

Comment

My braliśmy pod uwagę wielkość sali, ilość miejsc do spania dla gości, odległość od kościoła, jakość jedzenia i obsługi i oczywiście cenę.

Comment

Wielkość sali... bo jak na 120os to u nas niewiele sal.

I przede wszystkim hotel! (taka wola moich rodziców, ale to oni piokrywaja koszt przyjęcia weselnego, więc pozostawiłam im ostateczną decyzję).

Poza tym klasa, elegancja. Cena? Ważna, ale u mnie akurat ceny kształtowały się podobnie w wielu lokalach

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X