Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Po co wynajmować restauracje gdy można tak ..... Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• ja też na wesele wynajmuje sale, bo przeliczyłam wszystko i dużo taniej wyjdzie niż impreza w restauracji. Na szczęście mam dużą rodzinę i wszyscy już tylko się pytają jak będą mogli nam pomóc, więc mam nadzieje że sprawnie pójdzie. Chociaż wiem że biegania będzie dużoooo... ale wtedy się dopiero czuje że będzie wesele! ;P no i wspomnienia są na całe lata

Comment

• A ja postawilam na wynajecie gotowego lokalu, mysle ze tak jest lawiej
      http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2011_08_13_102_1.png

Comment

• Tylko dochodzi koszt składników, a jest on spory.. Ja byłam na jednym weselu z kucharkami i przyznam, że mimo uginających się stołów ciężko było mi coś przełknąć - wszystko było mdłe, bez smaku.. Więc kucharki nie są do końca pewne.. A też sporo zachodu, bo wszystko trzeba kupić, dowieźć - przecież czas i benzyna też są cenne..

Comment

• Najlepiej wynająć sprawdzone kucharki po prostu Ja tak właśnie robię - kucharka jest sąsiadką naszego przyjaciela, znamy osoby którym gotowała i wszyscy są zadowoleni. Faktycznie, jest z tym dużo więcej zachodu, bo wszystko trzeba przynajmniej pozamawiać samodzielnie, ale i tak wychodzi taniej, a ja mam pewność, że wszystko jest świeże, niezepsute i dobrej jakości.

Comment

• z kucharkami to chyba jest o wiele wiele łatwiej w wioskach albo małych miejscowościach gdzie są jeszcze popularne śluby w remizach i inne uroczystości albo w domach ale z kucharkami choć ja bym się nie porwała na takie wesele za dużo moim zdaniem kłopotu z tym na głowie młodych i rodziców, no chyba, że rodzice organizują a mają np gospodarstwo i połowę rzeczy swoich.

Comment

• w zupełności zgadzam się z niczką

Comment

• O tak, Niczka ma rację- o tyle o ile znalezienie kucharki w miejscowości Krzsia nie sprawia problemu , o tyle znalezienie polecanej i nie mega drogiej w Wawie byłoby trudne! Nawet nie wiem gdzie miałabym szukać

Comment

• Ja również zgadzam się z Niczką, a z tymi niskimi kosztami to też różnie bywa. U nas jest np. taka sala weselna gdzie za wynajem płaci się 100 zł/osobę, plus kucharki, jedzenie, kelnerzy i przyozdobienie to już wychodzi koszt jak w restauracji. A wiadomo, że to jest nieporównywalnie więcej roboty i pilnowania wszystkiego, również w dniu ślubu. U nas nad wszystkim będzie czuwał manager weselny, dzięki czemu i my i rodzice będziemy mogli poświecić się zabawie

Comment

• Albo zrobic w ten sposob:

Mamy to szczescie, że znajomy ma restauracje/dom weselny. To mało, ten lokal jest kilkadziesiat metrów od naszego domu. Plan jest taki, że robimy impreze plenerowa na ogrodzie. Sąsiedzi tez sa zaproszeni wiec bedzie mozna halasowac Na dwa dni przed impreza kiedy miej wiecej bedzie wiadomo jaka ma byc pogoda albo bierzemy sie za przystrajanie ogrodu albo sali )) Jedzonko zalatwia zewnetrzna firma, nic nie potrzebują tylko miejsce parkingowe i jedno pomieszczenie. Roboty bedzie sporo ale jestem przekonany, ze bedzie super! termin w lipcu ale obiecuje ze wstawie jakies foty tutaj albo linkiem rzuce. I powiem wam ze pomysl ten wlasnie wzielismy z tego watku

Comment

• A u nas będzie dokładnie tak jak napisała Niczka - pochodzimy z małych miejscowości, ale nawet w naszych małych wioskach są restauracje czy nowe domy weselne. Problem jest w tym, ze to są ogromne koszty jeżeli ktoś ma wielkie wesele tak jak my (180 os). Nasz kucharz za prace życzy sobie 1000 zł plus pomoc w kuchni ok 1200zł, jedzenie do ok 8000zł i ciasta 1000zł. W ten sposób zaoszczędzimy o połowę koszty porównując z restauracją...

Comment

• Byłam na weselu w prywatnym ogrodzie z wynajętą firmą cateringową, było pięknie. Jeśli ktoś ma możliwość i tak chce, to czemu nie?

Comment

• Zamieszczone przez _Yumi_ Zobacz posta
                          Byłam na weselu w prywatnym ogrodzie z wynajętą firmą cateringową, było pięknie.
                          to musi być coś cudownego tylko szkoda, że pogoda w Polsce jest nieprzewidywalna..

Comment

• Zamieszczone przez Pogodyna Zobacz posta
                            to musi być coś cudownego tylko szkoda, że pogoda w Polsce jest nieprzewidywalna..
                            Ja niestety nie mam takiej opcji
                            Ale w restauracji, gdzie mamy ślub jest ładny taras, więc trochę powietrza też będzie.

Comment

• Niby masz rację, ale jakoś się teraz utarło, że na ogół wynajmuje się resteuracje jest to chyba w modzie. Ja teraz też biorę ślub i też wynajęliśmy resteuracje

Comment

• Kucharka to dobry pomysł, ale trudno znaleźć jakąś dobrą no i chyba bym umarła z nerwów zastanawiając się, czy wszystko będzie ok. Zresztą na 500 osób tylko 1 Kucharka plus ktoś do pomocy? Trochę to ryzykowne czy sobie poradzi... Ale fakt, pomysł z kupnem jedzenia samemu jest dobry Mi też zależy, żeby było jak najtaniej ze wszystkim

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X