Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
DYLEMAT: IMPREZA DALEKO CZY BLISKO OD URZĘDU Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zapraszam do Pruszkowa

Mamy wielki park ze stawami, kanalikami, mosteczkami, polankami itp. W parku znajduje się stary pałacyk będący kiedyś rezydencją właścicieli parku, a obecnie jest tam Urząd stanu cywilnego
    Kościół jest 200m od parku, a co najlepsze... po drugiej stronie parku, zaraz za rzeczką (1000m od kościoła) jest hotel w którym można zrobić weselicho My tam robimy... Po prostu cudnie. Długo się nie zastanawialiśmy nad wyborem miejsca. Nawet nie szukaliśmy innych miejsc, a dostępność sali była wyznacznikiem czy robimy wesele w tym roku czy w następnym.

Comment

Heh... Aż żałuję, że mam tak daleko do Pruszkowa

Comment

To teraz Was zabiję. Jeśliby przyjąć dzisiejszą propozycję mojego Narzeczonego (która mi się podoba, jeśli o szczerość chodzi), to Urząd od miejsca organizowania przyjęcia jest... Uwaga... ok. 400 km! W szczegóły nie będę na razie Was wprowadzać. Uprzedzam, że ja teraz co chwilkę będę tu wyskakiwać z nowymi pomysłami, bo to wszystko jest okropne i się strasznie miotam i denerwuję!

Comment

stokrotka1987, o rany to to chyba tak jak na amerykańskich filmach - wyjdziesz z kościoła, rzucisz bukietem i heja na miesiąc miodowy

Comment

Nie. ślub cywilny u mnie w urzędzie a 400 km dalej przyjęcie. Niestety nie do spełnienia. No tylko by trza gości tam dowieźć. A na podróż poślubną nad Loarę. Tak sobie wymyśliłam.

Comment

to zależy czy masz w pobliżu urzędu jakieś dobre resturacje. i ogólnie jaka jest okolica. ja mam usc w centrum miasta, restaurację tak blisko urzędu, że p,ojdziemy tam pieszo przez park.

Comment

Reklama Reklama Module
              Collapse

Working...
              X