Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
DYLEMAT: IMPREZA DALEKO CZY BLISKO OD URZĘDU Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• DYLEMAT: IMPREZA DALEKO CZY BLISKO OD URZĘDU

Nie wiem, jak Wy dziewczyny, ale dla mnie to jest kłopot, bo z jednej strony chciałabym blisko Urzędu - centrum miasta itp, a z drugiej strony bardziej na łonie natury. Tak i tak jest już dosyć późno na mój wybór, ale myślę że jednak impreza jest znacznie lepsza nad jeziorkiem niż w blokowisku. Tylko że wtedy drożej transport wychodzi.
    Jakieś pomysły?
    http://abcslubu.pl/suwak/04_12_2007_25_8_2007_20.png

Blisko Urzędu? to masz tylko cywilny? mnie problem nie dotyczy bo mam ślub komkordatowy. A odnośnie pytania - a po co Ci w centrum miasta ? czemu tak Ci zalezy na tym? wesela zazwyczaj robi się gdzieś dalej, w pobliżu jakieś fajne otoczenie itd.

Comment

a ja będe jehcała na sale jakies 15 km i wcale mi to nie przeszkadza, z urzedem tez nie będzi eproblemu bo ślub konkordatowy.

Comment

Ja też konkordatowy ale lokal mamy w centrum i może nawet z gośćmi zrobimy nocą spacer po rynku!

Comment

niektorzy busy wynajmuja .. ale w sumie przeciez kazdy sam moze dojechac jesli daleko

Comment

No tak, ale ja miałam w centrum, obok urzędu, a teraz szukam dalej i widzę że chyba jednak lepiej na łonie natury. Tyle że za transport mnie kasują kosmiczne pieniądze. ratunku!

http://abcslubu.pl/suwak/04_12_2007_25_8_2007_20.png

Comment

Zdecydowanie na odludziu! Najlepiej przy jeziorku, w lasku. MMM super

pozdrawiam

http://abcslubu.pl/suwak/04_15_2007_14_6_2008_27.png

Comment

A czemu nie na miejscu przyjęcia?
                Słyszałam że tak można. Niektóre urzędy wydają zgodę na zorganizowanie ceremonii w miejscu gdzie będzie przyjęcie. to są oczywiście wyjątki, ale podobno sie da

Comment

Ja mam sale oddalona od kosciola jakies 20-25 min jazdy. Jest to daleko i dla niektorych moze to byc problem, ale nigdzie blizej nie moglismy znalesc. Troche sie tym martwie ze tak daleko ale mam nadzieje ze jak goscie zobacza sale to nie beda narzekac, bo jest ona bardzo ladna w srodku i ma ladne podworko (z oczkiem wodnym, mostkiem itp.)

Comment

Ja mam i kościół, i restaurację, w której będzie wesele, bardzo bliziutko domu. Zdecydowałam się na takie rozwiązanie głównie ze względu na rodziców. Moja siostra robiła wesele restauracji za naszym miastem i mój biedny tata nawet lampki szampana nie uszczknął, bo ktoś musiał przecież całą rodzinę po zabawie zawieźć na m-ce noclegu, a większość była przyjezdna i nocowała u rodziców. Niby można zamówić jakiegoś busa czy autokar, ale wtedy była to całkiem spora kwota

Ja postanowiłam ułatwić sprawę i niedość, że wybrałam restaurację w mieście, to jeszcze na naszym osiedlu

Comment

No tak. Miałam ten kłopot. Też mam tylko cywilny ślub. Wiesz, najlepiej jest jednak z dala od dużego miasta przy jeziorku jak jest możliwość. Polecam. Co prawda dojeżdżamy 20km, ale cały transport jest na głowie firmy, która nam to organizuje, a koszta mieszczą się w różnicy cen między restauracjami w centrum , a nad jeziorem. Tam jest naprawdę romantycznie, polecam
                      http://abcslubu.pl/suwak/05_07_2007_21_7_2007_38.png

Comment

moim zdaniem nie ma znaczenia gdzie będzie przyjęcie weselne. To kwiestia kosztów: jak będzie blicko USC lub Kościoła to nie będzie trzeba gości wozić jak będzie dalej to będzie trzeba podstawić autobus lub busy.

My będziemy mieli w lokalu oddalonym 20km od USC.

Pozdrawiam,

Comment

Ładne otoczenie moim zdaniem przeważa nawet nad niedogodnościami w transporcie. Zresztą dojazd do sali weselnej może też byc fajny - u mojej siostry wszyscy goście jechali w szpalerze samochodów za para młodą, dodatkowo pan młody zrobił taka wielką chorągiew z napisem J+M wielka nieskończona miłość, wystawił ją z okna samochodu i "przewodził" temu całemu sznurowi samochodów. świetna sprawa
                          a gdy miejsce ładne to można jakieś zdjęcia na zewnątrz sali porobić.
                          moje wesele jest ok 20 kom od USC.

Comment

My ślub będziemy mieli u nas w mieście a wesele obok w miasteczku- to jakieś góra 5 km ode mnie. Z rozwozem gosci nie bedzie problemu bo będzie pewnie jakis autokar wynajęty a w nocy już po weselu to wynajmiemy kierowcę i też powinno wszystko grać. Najważniejsze żeby wszystko sie udało a czy jest to blisko czy daleko od domu to nie ma znaczenia
                            pozdrawiam @ll

Comment

na początku faktycznie szukaliśmy czegoś blisko. ale sale w Ursusie są tak obskurne, że nie zdecydowaliśmy sie na nic.
                              nasze wesele będzie jakieś 20 km od Warszawy, od mojej parafii. jedzie sie tam jakieś 20-25 minut, ale droga jest piękna [lasy i łąki] i prosta. nie będziemy mieli problemu z transportem, bo Ci goście, którzy nie będą mieli własnego transportu - zmieszczą się do autokaru.
                              a jak ktoś będzie chciał wracać - po drugiej stronie ulicy, na przeciwko sali jest przystanek autobusowy. ostatni autobus o 23, pierwszy o 5.
                              najbardziej po prostu zachwycił nas wygląd sali. jest piękna i warta tego, żeby do niej jechać.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X