Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ile czasu przed weselem rezerwuje się lokal? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• my też oglądaliśmy tylko jedną salę i też decyzja zapadła od razu...
    ani raz jej nie pożałowałam - było super!
    także opłaca się czasem spontaniczności trochę...

Comment

• Kiedyś ludzie robili wesela w stodole albo remizie i też było fajnie

Comment

• powiem Wam że moja koleżanka organizuje wesele na październik przyszłego roku, datę wyznaczyli parę dni temu więc niecały rok naprzód i ona mocno zdziwiona że już lokale, zespoły fotograf porezerwowane terminy mają... i mówi że ludzie szaleją że juz na 2015r mają terminy ja się nie dziwie bo my na 1,5 roku przed rezerwowaliśmy bo nam zależało na dacie konkretnej

Comment

• no tak, jeśli dla kogoś jakaś data jest ważna to trzeba się liczyć że można sie rozczarować

Comment

• Zależy jeszcze jakie nasycenie sal weselnych na lokalnym rynku, bowiem u nas kilka lat temu dobry lokal trzeba było rezerwować z dwuletnim wyprzedzeniem, teraz wystarczy rok, bo trochę sal pobudowano. Moim zdaniem dochodzi jeszcze sytuacja, że wyż demograficzny z lat osiemdziesiątych już praktycznie się ożenił, tak więc wydaje mi się, że spada sama liczba imprez weselnych, a to również przekłada się na mniejszy ścisk w terminarzach sal weselnych

Comment

• Wszystko moi drodzy zależy od lokalu. Ma dobrą opinię = terminy zarezerwowane nawet na kilka lat do przodu, w innym przypadku terminarz może byc pusty, ale kto będzie chciał w takim lokalu robić wesele?

Comment

• ślub bierzemy w czerwcu 2014, jesteśmy w trakcie rezerwacji, tzn. przed wpłatą zaliczki. z tym że my rezerwujemy salę na 20 osób w restauracji. rezerwujemy to mniejce, które chcieliśmy, nie było problemu z terminem.

Comment

• Jeśli chce się zrobić weselę na większą ilość osób to lepiej jednak rezerwować salę z dużym wyprzedzeniem, bo na ostatnią chwilę ciężko coś znaleźć

Comment

• Zamieszczone przez kasia.pa Zobacz posta
                    Jeśli chce się zrobić weselę na większą ilość osób to lepiej jednak rezerwować salę z dużym wyprzedzeniem, bo na ostatnią chwilę ciężko coś znaleźć
                    ale czasem komuś sie zmieniają plany i wtedy termin sie zwalnia - chociaz nie jestem fanką takiej organizacji i wyboru miejsca na ostatnią chwilę.

Comment

• Masz rację, ale to jest akurat kwestia szczęścia, a nie chciałabym planować ślubu na tak niepewnym gruncie

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X