Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Remizy i sale OSP niczym domy weselne? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• malena
    started a topic Remizy i sale OSP niczym domy weselne?

Remizy i sale OSP niczym domy weselne?

Dziewczyny,
    Mam, pytanie - czy są remizy i sale OSP, które nawet bez dekoracji dzień przed weselem nie różnią się zbytnio wewnątrz wyglądem od domów weselnych? Mają podwieszane sufity, są już trochę udekorowane, mają stoły i ładne krzesełka, generalnie gdyby nie budynek z zewnątrz to nie dałoby się stwierdzić, czy to dom weselny czy remiza?
    Jeśli tak, proszę o namiary, z góry dzięki! Moze być na priv, ale nie chodzi o reklamę, tylko chciałam wiedzieć czy są w Polsce takie miejsca.

• nietka
    replied
    A ogród? Czy bierzecie pod uwagę wesele w plenerze?

Leave a comment:

• marsik90
    replied
    lepiej chyba wynająć salke

Leave a comment:

• KlemensWawa2226
    replied
    Teraz, w dzisiejszych czasach coraz częściej pary młode decydują sie na wynajęcie tego rodzaju sal. Nie ma różnicy, kwestia pozostaje tylko dekoracji. Jeśli sala jest udekorowana w klimacie i naprawdę profesjonalnie, to efekt też jest piorunujący. Ważna jest też akustyka takiego pomieszczenia, należy o tym pamiętać

Leave a comment:

• DRKAROLA85
    replied
    Witam, dziesięć lat temu byłam na weselu, które odbywało się w remizie, remiza była w miarę odnowiona i pięknie udekorowana kwiatami, ale klimaty PRL-u jeszcze dawało się wyczuć, inna rzecz, że niektórym osobom odpowiada taka atmosfera Wydaje mi się, że teraz konkurencja między organizatorami wesel jest na tyle spora, że remizy, które są wykorzystywane jako sale weselne na pewno nie przypominają już tych z lat PRL.

Leave a comment:

• MakedaWawa72
    replied
    Wesele można zrobić w remizie ,ale pod jednym warunkiem , że są po generalnym remoncie i w żaden sposób nie przypominają tych z czasów PRL., Ja miałam wesele w małej restauracji ,ale ja miałam 37 osób na weselu.

Leave a comment:

• Pandora
    replied
    My też mieliśmy wesele w remizie z tym, że catering braliśmy w innym miejscu. Zabawa była fantastyczna, a sala klimatyzowana
    Last edited by blackyy; 19-06-15, 09:43.

Leave a comment:

• weraborkowska
    replied
    My zorganizowaliśmy ślub i wesele w plenerze w pałacu domaniowskim nad wodą pogoda dopisała, goście zadowoleni. Mieliśmy trochę problemu z księdzem, ale w końcu wszystko przebiegło po naszej myśli.
    Last edited by weraborkowska; 11-09-14, 09:18.

Leave a comment:

• michaladamczyk
    replied
    Ahhh pamiętne wesela w remizach z lat 90tych Wspomnienia mojego dzieciństwa

Leave a comment:

• justan
    replied
    No mi się wydaje, że raczej w wystrojenie remizy to trzeba włożyć trochę czasu, krzesła czy stoły mogą być ładne, ale dekoracja sufitu, ścian itp, to już w Waszym zakresie leży. I owszem może być pięknie, ale to 2-3 dni ciężkiej pracy.
    Last edited by blackyy; 08-08-14, 15:17.

Leave a comment:

• LavoniaVip2138
    replied
    Moje wesele odbyło się w remizie i nie widzę w tym żadnej ujmy. Zabawa była przednia, każdy zadowolony i pozytywnie wspomina, a przecież to jest w takim dniu najważniejsze
    Last edited by blackyy; 01-07-15, 16:52.

Leave a comment:

• hannaa
    replied
    ja bywałam na weselach w osp pare razy i zauwazylam ze w ostatnim czasie przeszly metamorfoze. Nie dosc ze w zaden sposob nie przypominaja juz remiz lat 90 to na dodatek są pieknie przystrojone kwiatami światlami i innymi bajerami

Leave a comment:

• CARLO1164
    replied
    Witam wszystkich serdecznie! uważam, że warto jeszcze się zastanowić i poczekać chwilę z wyborem. jednak jest to ważna decyzja i nie należy podejmować jej pod wpływem emocji, czy namowy otoczenia. pozdrawiam

Leave a comment:

• NETRODRYG2911
    replied
    Czy każde wesele musi odbywać się w pałacyku, albo jakimś średniowiecznym zamku? Uważam, że ma być dobra zabawa, w miarę komfortowe warunki i to wszystko. Remizy starają się do tego dostosować i czemu z nich nie korzystać?

Leave a comment:

• enemadevil95
    replied
    Teraz na prawdę niektóre sale są bardzo ładnie wyremontowane i wszystko wygląda ładnie a jeśli ma się dobrą obsługę sali to i sprzątanie toalet nie jest problemem. Sama robię wesele w takiej sali. Sala jest po generalnym remoncie, dekoratorka ją udekoruje i będzie ok. No ale każdy ma inny gust i podejście do sprawy...

Leave a comment:

Reklama Reklama Module
Collapse

Working...
X