Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Remizy i sale OSP niczym domy weselne? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

No mi się wydaje, że raczej w wystrojenie remizy to trzeba włożyć trochę czasu, krzesła czy stoły mogą być ładne, ale dekoracja sufitu, ścian itp, to już w Waszym zakresie leży. I owszem może być pięknie, ale to 2-3 dni ciężkiej pracy.
    Last edited by blackyy; 08-08-14, 15:17.

Comment

Ahhh pamiętne wesela w remizach z lat 90tych Wspomnienia mojego dzieciństwa

Comment

My zorganizowaliśmy ślub i wesele w plenerze w pałacu domaniowskim nad wodą pogoda dopisała, goście zadowoleni. Mieliśmy trochę problemu z księdzem, ale w końcu wszystko przebiegło po naszej myśli.
        Last edited by weraborkowska; 11-09-14, 09:18.

Comment

My też mieliśmy wesele w remizie z tym, że catering braliśmy w innym miejscu. Zabawa była fantastyczna, a sala klimatyzowana
          Last edited by blackyy; 19-06-15, 09:43.

Comment

Wesele można zrobić w remizie ,ale pod jednym warunkiem , że są po generalnym remoncie i w żaden sposób nie przypominają tych z czasów PRL., Ja miałam wesele w małej restauracji ,ale ja miałam 37 osób na weselu.

Comment

Witam, dziesięć lat temu byłam na weselu, które odbywało się w remizie, remiza była w miarę odnowiona i pięknie udekorowana kwiatami, ale klimaty PRL-u jeszcze dawało się wyczuć, inna rzecz, że niektórym osobom odpowiada taka atmosfera Wydaje mi się, że teraz konkurencja między organizatorami wesel jest na tyle spora, że remizy, które są wykorzystywane jako sale weselne na pewno nie przypominają już tych z lat PRL.

Comment

Teraz, w dzisiejszych czasach coraz częściej pary młode decydują sie na wynajęcie tego rodzaju sal. Nie ma różnicy, kwestia pozostaje tylko dekoracji. Jeśli sala jest udekorowana w klimacie i naprawdę profesjonalnie, to efekt też jest piorunujący. Ważna jest też akustyka takiego pomieszczenia, należy o tym pamiętać

Comment

lepiej chyba wynająć salke

Comment

A ogród? Czy bierzecie pod uwagę wesele w plenerze?

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X