Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Remizy i sale OSP niczym domy weselne? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Remizy i sale OSP niczym domy weselne?

Dziewczyny,
    Mam, pytanie - czy są remizy i sale OSP, które nawet bez dekoracji dzień przed weselem nie różnią się zbytnio wewnątrz wyglądem od domów weselnych? Mają podwieszane sufity, są już trochę udekorowane, mają stoły i ładne krzesełka, generalnie gdyby nie budynek z zewnątrz to nie dałoby się stwierdzić, czy to dom weselny czy remiza?
    Jeśli tak, proszę o namiary, z góry dzięki! Moze być na priv, ale nie chodzi o reklamę, tylko chciałam wiedzieć czy są w Polsce takie miejsca.

oj nie znam. remiza jednak kojarzy mi się jednoznacznie aczkolwiek mogę się mylić!

Comment

Nasza sala weselna jest przerobiona z remizy, za moich czasow licealnych byla to podmiejska (zeby nie powiedziec wiejska dyskoteka). W srodku bajka Sala Lea w Kuznicy pod Czestochowa, w razie gdyby ktos usunal linka
      Last edited by Madleine; 27-01-14, 12:23.

Comment

koło mojego domu jest sala przerobiona z remizy, w zeszłym roku przeszła generalny remont. Z tym, ze jest teraz przejęta przez osobę prywatną

Comment

Teraz mnóstwo remiz przeszło gruntowne remonty, to już nie staroświeckie sale, ale naprawdę porządne lokale Także warto się zastanowić.

Comment

Co wybrać remizę, dom kultury, czy profesjonalny dom przyjęć? To jest dobre pytanie, ponieważ wcale nie powiedziane, że w remizie będzie taniej niż w domu przyjęć. Gdy zliczyć wszystkie koszty mo bardzo szybko okaże się że cena jest zbliżona. Jeśli jednak zrobimy wesele w domu przyjęć, jest szansa, że oszczędzimy zbędnych nerwów i kłótni między rodzinnych. W czasach minionych bardzo często zdarzały się kłótnie między ciotkami, babkami itp. itd. Po co więc ryzykować? Dekoracje, wystrój wnętrza to również ma olbrzymie znaczenie!

Comment

Do Andzelina2 - hehehe fajny sposób na umieszczenie linka do swojego portalu. Swoją drogą to nie sądzę, żeby każdy lokal o to zabiegał. Znam osobiście właściciela sali weselnej na Śląsku, który do dziś nie ma strony internetowej a ma rezerwacje na przyjęcia weselne nawet na 3 lata do przodu. I co ciekawe nie zamierza strony internetowej zakładać.

Comment

Byłam na weselu w remizie i wszyscy goście się dobrze bawili

Comment

Zarówno sale wiejskie jak i restauracje różne się trafiają. Zwiedziłem już parę setek lokali w Wielkopolsce. Zastanawiam się czasem wnosząc sprzęt dlaczego Młoda para wybrała tak brzydki loka (czy sale) na swoje wesele. Czy jest to jedyne miejsce w promieniu 100 km i czy akurat tego dnia musieli pod przymusem wziąć ślub? Najbardziej nie lubię sal, które po prostu są zaniedbane do kwadratu! Łazienki wyglądają jak ekspozycja z muzeum socjalizmu, a muchy latają całymi rojami.

Comment

Remizy już dawno przestały być tymi obskurnymi budynkami z drewnianą podłogą i odrapanymi ścianami, przyozdobionymi bibułą i balonami. Teraz to takie same sale jak te w domach weselnych. Z klimatyzacją, dobrze wyposażoną kuchnią i krzesłami zamiast ławek.

Comment

Teraz na prawdę niektóre sale są bardzo ładnie wyremontowane i wszystko wygląda ładnie a jeśli ma się dobrą obsługę sali to i sprzątanie toalet nie jest problemem. Sama robię wesele w takiej sali. Sala jest po generalnym remoncie, dekoratorka ją udekoruje i będzie ok. No ale każdy ma inny gust i podejście do sprawy...

Comment

Czy każde wesele musi odbywać się w pałacyku, albo jakimś średniowiecznym zamku? Uważam, że ma być dobra zabawa, w miarę komfortowe warunki i to wszystko. Remizy starają się do tego dostosować i czemu z nich nie korzystać?

Comment

Witam wszystkich serdecznie! uważam, że warto jeszcze się zastanowić i poczekać chwilę z wyborem. jednak jest to ważna decyzja i nie należy podejmować jej pod wpływem emocji, czy namowy otoczenia. pozdrawiam

Comment

ja bywałam na weselach w osp pare razy i zauwazylam ze w ostatnim czasie przeszly metamorfoze. Nie dosc ze w zaden sposob nie przypominaja juz remiz lat 90 to na dodatek są pieknie przystrojone kwiatami światlami i innymi bajerami

Comment

Moje wesele odbyło się w remizie i nie widzę w tym żadnej ujmy. Zabawa była przednia, każdy zadowolony i pozytywnie wspomina, a przecież to jest w takim dniu najważniejsze
                              Last edited by blackyy; 01-07-15, 16:52.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X