Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Kto płaci za wesele? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Kto płaci za wesele?

Jak to jest u Was: kto płaci za wesele? Dzielicie się rodzinami na pół? Czy może Wasi faceci postawili sobie za sprawę honoru zarobić na Wasz ślub?
    I dlaczego?
    Pewnie co region to obyczaj, ale jestem ciekawa.

(nie trafiłam na ten wątek, więc mam nadzieję, że się po kimś nie powtarzam ).

http://forum.abcslubu.pl/showthread....ghlight=koszty proszę ie POWIELAJ tematów. wystarcz skorzystać z wyszukiwarki!!!

Comment

Zanim zapytałam, wpisałam w wyszukiwarkę i wątku nie znalazło. Może trzeba tagami (?).
      Zdecydowanie to forum jest nieczytelne, dla tych co dopiero się na nim pojawili, a czytać 5tysięcy odpowiedzi mi się nie chce.
      Nie wiesz może, czy da się usuwać tematy przez siebie utworzone? Czy tylko moderatorzy mają taką funkcję?

Comment

Tak, to prawda ,ze zanim zacznie się pisać posty trzeba poświęcić jakieś 20 minut na zapoznanie się z forum.
        Posty kasują jedynie moderatorki lub administrator/ka( )

Comment

przede wszystkim sa tematy i nikt nie kaze calosci czytac chyba ze ma sie taka ochote ... wystarczy zapytac w tym samym temacie o cos i nawet jesli sie powtorzy to dziewczyny pomoga ... i nawet jesli to sie powtorzy to nic sie nie stanie a zakladanie setki takich samych tematow nie ma najmniejszego sensu i dopiero to byloby nieczytelne

Comment

Jak dla mnie męczące jest wpadanie na tematy założone baaardzooo dawno temu (czyli przedawnione), do których jest 5 tys. odpowiedzi. Może i temat mnie interesuje, ale przecież nie będę klikać w 50 podstron, tym bardziej, że rozmowy często się rozjeżdżają. Na początku odpowiedzi na temat, a później gadka-szmatka o wszystkim, więc trudno trafić na satysfakcjonującą odpowiedź, nawet jeśli jest w gąszczu innych. Nie mówiąc o tym, że ciężko jest w takiej sytuacji "włączyć się" w dyskusję.
            Ale to tylko moje odczucia.

Comment

Zamieszczone przez mkasia123 Zobacz posta
              przede wszystkim sa tematy i nikt nie kaze calosci czytac chyba ze ma sie taka ochote ... wystarczy zapytac w tym samym temacie o cos i nawet jesli sie powtorzy to dziewczyny pomoga ... i nawet jesli to sie powtorzy to nic sie nie stanie a zakladanie setki takich samych tematow nie ma najmniejszego sensu i dopiero to byloby nieczytelne
              Tu masz odpowiedź jak się postępuje. I tematy nie są przedawnione... Są założone dawno i masz ochotę to czytaj wszystko, nie to zadaj pytanie i dziewczyny odpowiedzą, ale nie rób bałaganu zakładając te same wątki!

Comment

Talka ale właśnie Ci Kasia napisała ,ze wystarczy znaleźć temat i zadać w nim pytanie- nawet jesli przerwiesz jakąś dyskusje. I dziewczyny na 100% Cię nie zignorują tylko zaczną odpowiadać.
                Każda z nas szukała np butów w jakimś kolorze i wszystkie wpisywałyśmy pytania w odpowiednim jednym temacie.
                Gdybyśmy zaczęły zakładać wątki do każdego pytania byłoby znacznie bardziej nieczytelnie!
                No i wybacz,ale "gadka-szmatka" jak to nazwałaś.....nie ma chyba forum gdzie na sucho odpowiada sie "tak" , "nie" , zdjęcie.

Comment

Dzięki Princi
                  "Gadka-szmatka" ma u mnie pozytywny wydźwięk. Tak określam luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.
                  Co do wyszukiwania tematów: tak jak napisałam pod tym tematem, w pierwszym poście: szukałam podobnego wątku i nie znalazłam.

Comment

w przypadku mojego wesela koszta podzieliliśmy po połowie - nikt nie wnosił zastrzeżeń i skarg. Tak moim zdaniem było najuczciwiej dla wszystkich, tym bardziej ze liczba gosci z obu stron była porównywalna.

Comment

Zamieszczone przez Talka Zobacz posta
                      więc trudno trafić na satysfakcjonującą odpowiedź, nawet jeśli jest w gąszczu innych.
                      a wcale nie ciężko bo nowe forum ma opcję przeszukiwania danego tematu tylko i wtedy łatwo jest wyszukać co nas interesuje

Comment

u nas było tak, że rodzice płacili za gości, wódkę, napoje i orkiestrę, a my z narzeczonym za całą resztę. To znaczy za suknię, garnitur, kamerzystę, fotografa, kościół, tort,no i za cała resztę, tylko teraz już dokładnie nie pamiętam co tam jeszcze było, ale było tego sporo;/

Comment

Ja z narzeczonym, ponieważ sami sobie finansujemy wesele, dzielimy się kosztami równo na pół.

Comment

U nas - my jakieś 70 %, resztę dokładają rodzice mojego Marka

Comment

Całość imprezy pokrywamy z własnej kieszeni co prawda rodzice się zapowiedzieli, że dadzą nam jakieś pieniądze w prezencie ślubnym ale całość mamy odłożone i przygotowane do rozdania

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X