Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ILE za przyjecie weselne Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Princi cieszę się, że się przydałam Tak dla uzupełnienia wesele wyniosło nas na 100 osób ok. 35 tys. rodzice pomogli nam w weselu po 10 tys. a w kopertach mieliśmy 25 tys. więc głowa do góry Będzie dobrze

Comment

• Ale samo wesele- czy wszystko łacznie ze slubem? Bo ja mówiam o samym weselu.Proszę powiedz,ze Ty też

Comment

• łącznie ze ślubem! ale to wesele to największy koszt a u Was jak to wygląda?

Comment

• U nas samo wesele + wzsystkie rzeczy z nim związane (wliczając kamerzystę, fotografa, stół wiejski itd.) to własnie tyle. Doliczyć trzeba nasze stroje , obrączki i wszystko co zwiazane z wyglądem (makijaż ,paznokcie itd. )
          Moze jakoś będzie....

Comment

• Pewnie, że będzie

Comment

• Princi będzie będzie

Comment

• Fenkju form montain Dziewczynki

Comment

• a ja przeliczajac koszty :P wyszlam na 26-27 tysiace :P nie wiem jak ale dobrze ze nie wiecej bo wiecej nie uzbieram chocbym nie wiem jak chciala

Comment

• a u nas wesele na 80 osób i wszystko łącznie ze ślubem wyszło 30 tyś. i tak jak mkasia zaklinałam się z pewną sumą że jej nie przekroczę bo nawet bym nie miała skąd wziąć a życie życiem i jak trzeba było dołożyć i to pięniadze się znalazło

Comment

• maja85, to ile u Was było osób na weselu? Bardzo dużo w kopertach dostaliscie.

My jak na razie idziemy zgodnie z planem (prawie) - koszt wesele + slub (ok 60 osób, w tym wszystko, ze strojami, makijazem i duperelami) mial byc 30 tys, wyjdzie ok 32 tys (wiec przekraczamy nieznacznie) + podroz poslubna (to sie wlicza??), nam jeszcze dochodzi do tego.

Comment

• Yukita ja sie nie zarzekam zarzekalam sie na 20 tys ... teraz jak mam wszystko porezerwowane i i juz wiem jakie sa pelne koszty rzeczy ... (dane zaliczki) zostaly tylko owoce i garnitur i ciasta (garnitur kwota juz jest stala bo tak Pani krawcowa powiedziala, owoce to sie okaze w sezonie ale pazdziernik to sezon i manadarynek i bananow i winogron i brzoskwin i nektarynek akurat wtedy jest tanio, no i ciasta moga minimalnie podniesc ceny ale kobita sie zarzekala ze nie podniosa wiec i tak licze na wyrost) to wychodzi max 27 tysiecy (bo nie wiem ile przyjedzie ludzi) ta kwota to z maksymalna liczba osob

Comment

• my wesele organizujemy w Restauracji Alexandra na 60 osob, placimy 140 zl/os, fajna klimatyczna restauracja, jest ogródek, jak dla nas w sam raz do tego oczywiscie trzeba kupic alkohol

Comment

• ja placilam 200zl za talerzyk (Dwor Konstancin pod Wwa) mysle, ze mimo wszystko nie jest to jakas wygorowana stawka, bo w koncu za cos sie placi a rozne dania, desery, napoje w takiej ilosci jak to jest na weselach (mimo tego, ze i tak chyba zawsze cos zostaje to lepiej, zeby bylo wiecej niz zeby zabraklo), dlatego do 2 stow za wesele jest ok. okolo 300 to juz nieco za duzo, ale jesli kogos stac to czemu nie poza tym trzeba tez wziac pod uwage, ze wlasciciele sali chca miec z tego jakies minimalne korzysci. w dzisiejszych czasach wszystko jest drogie i zapewnienie super wesela z super muzyka z super wykwintnym jedzeniem i w ogole super super za 100 zl od talerzyka no brzmi wrecz smiesznie.. najpierw pomyslmy co wchodzi w cene, jakie dodatkowe koszty nalezy poniesc. wesele, slub wiaze sie z kolosalnymi wydatkami i to nieuniknione, tym bardziej, ze chce sie , zeby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik i zebysmy byli zadowoleni i nie zalowali, ze ten jedyny dzien tak wygladal i ze szkoda ze nie dolozylismy tych 2 tysiakow

Comment

• chyba wszędzie ceny oscylują na poziomie 200 zł. Choć czasem właściciele sal daja ulgę. to zależy od ilości osób. My najniższą cenę dostaliśmy od SPAM!!! planowana ilość gości to 150, a cena od talerzyka 180,-. 5 dań, ciasta, napoje, przystawki, kawa herbata.. nie pamiętam co jeszcze, w każdym razie oferta jak na razie najlepsza ze wszystkich.
                              Last edited by Niczka; 02-12-13, 22:02.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X