Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ILE za przyjecie weselne Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• ILE za przyjecie weselne

Witam, ja to mam jeszcze przed sobą ale jak myślę o organizacji to napewno będę chciała zapłacić jak najmniej za fajne miejsce z dobrym jedzeniem.
    Moja koleżnka zapłaciła 150 pln od osoby ja oprócz wystroju to nic więcej nie zasługiwało na taką cenę, a płaci się przecież też za menu...

pozdrawiam,

Jedzenie jest bardzo ważne, ma wpływ na humor gości, ale nie podobają mi się uginające stoły z paterami, na których jest wszystko. Dlatego postanowiłam zrobić wesele kulinarnie - tematycznie. Najpierw szampan, lekkie drinki, przekąska, danie główne, deser, owoce, warzywa - a wszystko w kolorze białym i zielonym.

Comment

pamiętaj, żę nigdy nie będzie tak, że wszystkim będzie smakować i będzie się podobać więc wybierz takie miejsce, które Wam będzie pasowało,

Pozdrawiam,

Comment

Czy 180 zl za osobe na przyjecie weselne to duzo???

czy 180 to duzo? bez placka i alkoholu??

Comment

wydaje mi się że trochę dużo no ale zależy gdzie i co za tą kwotę masz, moja kumpela płaciła ostatnio 140PLN/os. i była bardzo zadowolona z jedzenia, obsługi. Impreza była w hotelu, restauracji.

A z drugiej strony 180 to niedużo jak porównasz do 250, które też można wydać np w hotelu Sobieski w Warszawie

pozdr

Comment

nie tylko jedzenie jest ważne

Comment

dokładnie zawsze komus nie bedzie smakowac
              warto wybrac sie na kilka obiadow wczesniej do tej knajpki i sprawdzic jedzenie

Comment

sprawdzilam u nas
                to mniej wiecej 145-220
                wiec jest to do przyjecia
                ale moze warto poszukac za ok 150 zl roznica 30 x 60 = 1800 to np juz fotograf i cos jeszcze

Comment

cos Ty to nie jest duzo
                  ja bede miala przyjecie za 220 zl /osobe
                  przeciez musi byc drogo by bylo elegancko i doskonale

Comment

Moim zdaniem to dużo, szczególnie że u mnie trzebaby pomnożyć to conajmniej razy 100 Zgadzam się, że powinno być elegancko, ale są bardzo ładne przestronne sale w hotelach i za 160... nawet w Mariocie może byćtaniej (zależy od wybieranego menu)

Comment

w Hotelu Jan III Sobieski to nie dużo
                      http://www.sobieski.com.pl/big/0511.jpg

a i jak wydasz u nich min. 9000 to masz apartament

ceny są różne ale to Ty musisz wiedzieć ile możesz maksymalnie wydać na 1 os.

Comment

Ja place 150 zl od osoby (maneu jest bardzo bogate) ale dodatkowo sama kupuje ciasta, tort, napoje, alkohol.

Ceny zaleza od miasta, im wieksze tym drozsze. 180 w warszawie to malo ale np. na Kaszubach juz bedzie duzo

Comment

ja uważam, że to tylko zależy od ciebie, można i dać 250 pln od osoby. NIgdzie nie jest powiedziane że za 120pln/osoby nie można zrobić dobrego wesela. To Ty musisz podjąć decyzję bo ile nas się tu będzie wypowiadać to tyle będzie różnych zdań.

Comment

musi byc elegancko
                            doniosle
                            bogato i luksusowo
                            wysmienite zakąski i mnostwo pieknych malenkich kwiatkow na obrusie
                            lniane serwetki kieliszki

Comment

Zamieszczone przez jeszczepanienka
                              musi byc elegancko
                              doniosle
                              bogato i luksusowo
                              wysmienite zakąski i mnostwo pieknych malenkich kwiatkow na obrusie
                              lniane serwetki kieliszki
                              Zalezy jak kto lubi bo mnie to sie kojarzy bardzoej z bufoniasta impreza a nie z wesolym weselem

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X