Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ślub i wesele w Wielkanoc co o tym sądzicie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

no wiesz, ja sie podzielilam doswiadczeniami jak ja bylam na takich przyjęciach, majówka czy cos to spoko ale wielkanoc i boze narodzenie to odpada, jak dla mnie przynajmniej

Comment

może być. Byłam na takim weselu i nie różniło się one niczym od wesela branego w zwykła sobotę. W niedziele rano świąteczne śniadanko, a potem na weselicho. Przynajmniej święta były ciekawe i nie spędzone tylko za stołem.

Comment

Byłam na weselu w Wielki Poniedziałek i moim zdaniem to całkiem fajny termin. Takich dat się nie zapomina, więc i o rocznicy każdy będzie pamiętał.

Comment

Kapitalny pomysł, w sumie niestereotypowy. Chyba właśnie na tym polega magia wesela, żeby było ciekawie i niestandardowo.

Comment

Jak dla mnie to bardzo fajny pomysł

Comment

heh czemu by nie, taniec do kolęd A tak poważnie to tu macie stronkę z fajnymi piosenkami weselnymi http://www.piosenkinawesele.pl/

Comment

moja mama brała na Wielkanoc i powtarza że nigdy ślubu na święta

Comment

To chyba zły pomysł. Wszyscy gdzieś wyjeżdżają do rodzin i może to być problem dla gości.

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X