Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ślub i wesele w Wielkanoc co o tym sądzicie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Ślub i wesele w Wielkanoc co o tym sądzicie?

Nasza data to 24/04/2011 czyli Wielkanoc. co niektórzy z rodziny kiedy poznali datę nie byli zadowoleni bo fryzjera brak bo to święta itp. no i smutno mi z tego powodu

Moim zdaniem to piękna data A ty poradzisz sobie jakoś z fryzurą i makijażem?

Comment

wronka, z każdą datą znajdzie się ktoś niezadowolony, niezależnie, czy święta czy nie

Comment

wronka zgadam się z Małgosią, że zawsze się znajdzie jakaś niezadowolona ciotka ale decydując się na ślub w święta można było się liczyć, że takich ciotek będzie więcej. Ja chyba bym się nie zdecydowała pójść na ślub i wesele w święta jakbym dostała zaproszenie. (no i wyszłam na niezadowoloną ciotkę )

Comment

Mój brat brał ślub w Wielkanoc kilka lat temu i nie było marudzenia. My 1go maja i też było dobrze. A jak ktoś marudzi to niech nie przychodzi, dla mnie sprawa prosta

Comment

wronka, no wlasnie a co z twoim makijazem i fryzurą. ja jestem pol na pol, z jednej strony fakt kiedy ktos chce dobrze wygladac a sam niczego z wlosami nie zrobi to mozna zrozumiec ze sie burzy, ale z drugiej strony jak nie chce to nikt jej nie zmusza aby przyszla... chyba ze strasznie ci zalezy zeby przyszly te ciotki.

Comment

ja uważam, że to dobry pomysł
              trochę zamieszania będzie, ale nastepny dzień jest dla wszystkich wolny
              My kiedyś mysleliśmy nad Bożym Narodzeniem

Comment

Mi się pomysł ślubu w święta bardzo podoba bo to i wolnego więcej i ogólna atmosferajakaś bardziej uroczysta A jak ktos chce to i fryzjera na ten dzień znajdzie .
                divette, też mysleliśmy nadBożym Narodzeniem ale odstraszyło mnie to że może byc za zimno i jeszcze dłużej byśmy czekali aż staniemy się małżeństwem :P

Comment

Ja bardzo chciałam ślub 24.04.2011 (bo to dokładnie rocznica naszego ślubu cywilnego), ale niestety większość naszych gości jest przyjezdna a prawie połowa naszych gości to znajomi (większość ludzi woli święta spędzać rodzinnie) wiec w końcu stanęło na 30.04... Też dobrze, bo tuż przed weekendem majowym, ale Wielkanocnej daty Ci zazdroszczę. Święta jeszcze dodają podniosłości

Comment

Ja uważam,że ślub w święta to bardzo fajny pomysł.Każde święta i tak spędzamy u rodziców obżerając się,a tak byłoby trochę ruchu podczas tańców weselnych.Jak dla mnie pomysł jest super

Comment

wronka, ja uważam, że data świetna. Wielkanocny ślub może być niezwykle uroczy. Wiosna, wszystko budzi się do życia, można zrobić cudowne kolorowe dekoracje. Na pewno będzie pięknie.

Comment

Bardzo lubię Wielkanoc, więc slub w ten dzień tez jak najbardziej pasuje

Comment

a ja nie uwazam tego za dobry pomysl, sama kiedys bylam w swieta i na chrzcinach i na weselu i byłam wsciekla. Doslownie wsciekla. Większość gości również była niezadowolona, bo święta chcieli spedzac w domu w gronie rodzinnym. Wiadomo nikt tego nie powiedział "organizatorom" ale rozmawialo sie na ten temat. Także może dla Was będzie to fajna data itd, ale dla gości niekoniecznie

Comment

Zamieszczone przez malinka Zobacz posta
                            święta chcieli spedzac w domu w gronie rodzinnym
                            ale na weselu zazwyczaj spotyka sie rodzina i to jeszcze w wiekszym składzie niż normalnie więc to chyba nawet jeszcze lepiej

Comment

Zamieszczone przez awerilla Zobacz posta
                              ale na weselu zazwyczaj spotyka sie rodzina i to jeszcze w wiekszym składzie niż normalnie więc to chyba nawet jeszcze lepiej
                              też mi się tak wydaje, ja to bym jeszcze się jajeczkiem na weselu podzieliła taki miły akcent i plus dla wszystkich żonek że gotować w świeta nie musiały

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X