Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Otoczeniem wokół miejsca Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• ja uważam że jesteśmy w temacie. położenie sali weselnej ma wpływ na obecność lub nie nieproszonych gości

Comment

• My mamy salę w parku. Miała być inna, ale tak wyszło Mieliśmy wątpliwości, ale przy wyborze moja siostra uświadomiła mi, że kiedyś powiedziałam, że to jest sala, w której chciałabym, żeby było moje wesele. Narzeczonemu też się podobała. No i wzięliśmy tą))

Co do rozmowy wyżej: też uważam, że położenie sali weselnej ma wpływ na to czy wjedzie ktoś z zewnątrz. Mamy ślub w czerwcu, więc można się spodziewać "gości" z zewnątrz, ale specjalnie dopytywałam czy można zamknąć bramę. Powiedziano nam że tak, więc tego sobie będziemy życzyć, tym bardziej, że jest taras na który goście będą mogli wychodzić. Mam nadzieję, że nie będziemy mieć wcześniej opisywanych sytuacji o nieproszonych gościach. Z dziećmi nie będzie problemu, bo nie są proszone.

Comment

• ostatnio spodobał mi sie pomysl tych latarni puszczanych w niebo, ale jak popatrzylam na maps.google.pl na otoczenie naszej sali to ekhm... same lasy, wiec byloby to dosc ryzykowne, a nie chce potem odpowiadac za pozar kilku ha lasu )

Bylismy w tej sali dwa razy, raz zobaczyc w srodku, drugi- podpisac umowe i niestety za kazdym razem bylo ciemno wiec nie jestem w stanie powiedziec wiele o tym co jest wokol ale z tego co mowia znajomi to baaaardzo ladnie, nawet niektorzy mlodzi robia sobie wlasnie tam sesje, wiec mam nadzieje ze nie bedzie zle

Jedyne zdjecie jakie znalazlam to to, wiadomo ze tez troche zrobione "zeby bylo ladniej niz jest"

[img]http://img91.imageshack.us/img91/6531/bialydom.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

Comment

Reklama Reklama Module
        Collapse

Working...
        X