Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Otoczeniem wokół miejsca Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Otoczeniem wokół miejsca

dlaczego? planuję ślub w miesiącach letnich więc będzie gorąco i nie wyobrażam sobie, że będzie fajne wnętrze a jak goście wyjdą na zewnątrz to będzie plac budowy, mury lub jakieś inne niespodzianki.

Fajnie będzie jak będzie wokół trochę zieleni, jakieś oczko wodne, może letnia altanka tak by goście mogli zaczerpnąć świeżego powietrza nie tylko na parkingu...

pozdrawiam,
    początkująca :P

U mnie goście będa mogli wyjśc do ogródka - jest fontanna, ławeczki, stoliczki - choć wolałabym żeby nie wychodzili tylko dobrze się bawili na sali

Comment

o to tez trzeba zadbac
      choc bylam na weselu gdzie niestety na zewnatrz bylo tak fajnie,ze zabawa przeniosla sie na ogrod z basenem ... i zepsula tance
      wiec.. moze nie stwarzajmy Gosciom dodatkowcyh uciech
      czesc z tych gosci glownie Panow powskakiwalo w garniturach do wody...
      oni bawili sie swietnie ich zony
      nie bardzo hihih

Comment

np. może być tak:

http://www.abcslubu.pl/_upload/galer...4145137_16.jpg

wtedy zawsze w lecie może rollbar stać na zewnątrz i tańce mogą być pod chmurką

Comment

a nie jest to jakis ogrodek dzialkowy??

Comment

Zamieszczone przez ewusek77
            a nie jest to jakis ogrodek dzialkowy??
            hihi nawet jesli jest to mnie sie podoba
            Faktycznie, miesce wokolo jest bardzo wazne zeby goscie mieli gdzie zaczerpnac swierzego powietrza

Comment

byleby mieli ochote na sale wracac bo sie impreza rozwali

Comment

Zamieszczone przez Qola
                byleby mieli ochote na sale wracac bo sie impreza rozwali
                właśnie trzeba pamiętać by nasi goście lepiej się nie bawili na zewnątrz niż w środku, bo wtedy będą tańce na trawie i suknia nie będzie już biała :P :P :P :P

Comment

Jak jest dobry zespół i fajne towarzystwo to będą się bawić! a dla mnie również otoczenie było ważne. Zwarcałam na to uwagę, niech goście pospacerują też troszkę i pobędą w fajnym miejscu. Nie martwiłabym się, że nie będą się chcieli bawić, bo ile mogą siedzieć na dworze? w końcu są na weselu

Comment

My też mamy wesele w lato..załatwiliśmy restaurację w samym środku WPKiW, z sali jest bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na zalesiony staw, na tarasie są stoliki i krzesła, taras jest wyłącznie do naszej dyspozycji. Taka opcja się przyda, szczególnie, ze na pewno palacze chętnie skorzystają z możliwości wyjścia na taras i "przewentylowania" płuc..

Comment

to otoczenie też wygląda na calkiem miłe
                      http://img170.imageshack.us/img170/3410/rad7zc3.th.jpg http://img232.imageshack.us/img232/3663/rad3rf7.th.jpg

Comment

a ja powiem tak.
                        ślub mamy na godzinę 16. więc koło 17:30 będziemy w sali. zaraz po obiadku i pierwszym tańcu wyłazimy na dwór i robimy zdjęcia plenerkowe. i wtedy będę bardzo rada, gdy goście będą z nami, bo ich też chcę mieć na kilku fotkach. a później będzie zbyt ciemno już, żeby gdzieś wylegać, a sala będzie super.
                        więc... nie przejmuję się!
                        a otoczenie sali wygląda mniej więcej tak, a nawet lepiej w tym roku:
                        http://stawisko.com.pl/Galeria/Stawi...wisko10big.gif
                        szkoda, że nie znalazłam zdjęcia ze stawem. ale jest.

Comment

Bylam wczoraj na weselu mojej kuzynki, ktore odbywało się właśnie w takim "plenerowym" miejscu. Było tam prześlicznie, las dookoła, jezioro niedaleko, ławeczki, huśtawki itd.itp. Niestety na sali do ok.22 było pusto, bo wszyscy goście rozleźli się po okolicy Dopóki nie zrobiło się ciemno to mało kto siedział w środku. Trochę dziwnie to wyszło...

Comment

my ślubujemy w sierpniu i sala jest razem z hotelem, a na zewnatrz zielono za hotelem miejsce gdzie mozna posiedziec na lawce i po polnocy bedzie pieczone mięsko z ogniska.... tak więc zapowiada się o i mam nadzieję ze tak bedzie

Comment

U nas jest wyjście z sali na ogródek. Ale nie ma nic takiego co mogłoby przekonać gości do pozostania n zewnątrz. Jest mnóstwo kwiatów, ławeczki parasole, plac zabaw ale nie wiem czy w październiku to jeszcze będzie wszystko zalezy od pogody.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X