Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Współpraca z abcslubu.pl jako redaktorka Page Title Module
Move Usuń Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Niczka, w takim razie przepraszam.
    dobrze, że już się wyjasniło.

Comment

Tak, dobrze myślicie - jestem na "jakiejś" filologii. Na polskiej Otóż ja nie mogę pisać, bo nie mam na to czasu Mam niestety dużo innych zajęć, którym muszę się w pierwszej kolejności poświęcić. Ale zaoferowałam redaktorowi portalu pomoc w poprawianiu tekstów innych dziewczyn, jeśli to będzie konieczne. W końcu poprawić błędy to nie aż tak wielka praca jak napisać cały artykuł od początku do końca. Może kiedyś coś naskrobię... Teraz niestety nie da rady.

Comment

stokrotka1987, no, ja jestem PO filologii polskiej I też się zastanawiałam, czy nie pisać, ale czasu mi zabraknie w końcu...

Comment

Zamieszczone przez stokrotka1987
          Tak, dobrze myślicie - jestem na "jakiejś" filologii. Na polskiej
          Oj, no pamiętałam, że na jakiejś,ale przez ten twój rosyjski nie byłam pewna
          Ja 10 lat temu bym się od razu wzięła za pisanie, ale będąc w Anglii trochę się "odmóżdżyłam" i kurczę, chyba ciężko by było

Comment

Polski z zamiłowania i na studiach,
            rosyjski - z miłości do najwspanialszego Rosjanina pod słońcem!
            Może uda mi się coś napisać kiedyś na portalu

Comment

Ja też jestem po filologii, ale w pracy odmóżdżam sie liczbami, nie piszę już żadnych tekstów (!), ale pomyślę o tym...

Comment

Tak czy siak uważam, że artykuły takie powinna pisać nie tyle osoba po filologii, ale taka która przede wszystkim używa znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych, i nie robi błędów ortograficznych.
                Czasami mam ogromny problem ze zrozumieniem niektórych wypowiedzi napisanych ciągiem, bez przecinków, kropek, dużych liter.
                Litości, net netem, ale poprawność językowa obowiązuje, chociażby jako wyraz szacunku dla innych czytelników.

Comment

Całkowicie się zgadzam z Lete. Jako studentka polonistyki staram się dbać o poprawność naszego języka pisanego. O takich tworach jak artykuł (nie jest ważne czy do jakiegoś dziennika czy do neta) nie piszę nawet, bo dla mnie to "oczywista oczywistość", że znaki diakrytyczne i interpunkcyjne MUSZĄ być. A pisać do ABC... pisałabym, gdybym miała czas. Może jak skończę studia polonistyczne to jeszcze będzie taka okazja, wtedy z miłą chęcią się tym zajmę

Comment

i co pisze któraś z Was??

Comment

Witam grupę. Zastanawiam się czy jest możliwość spotkania się na żywo, osoby z okolic i te, którym nie straszne podróże – proszę się zgłaszać. Można coś zorganizować, spędzić wspólnie trochę czasu i zabawić się.

Comment

Witam serdecznie! Zdjęcia muszą być bardzo wyraźne i muszą odzwierciedlać rzeczywisty wygląd produktu. Niestety często mamy do czynienia z oszustami, którzy przerabiają fotki w programach graficznych!

Comment

witam wszystkich serdecznie! uważam, że to świetny pomysł. już kiedyś spotkałam się z czymś takim i wszyscy byli zadowolenie. realizacja nie jest taka trudna jakby mogło się wydawać. uważam, ze warto.

Comment

Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X