Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Współpraca z abcslubu.pl jako redaktorka Page Title Module
Move Usuń Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Współpraca z abcslubu.pl jako redaktorka

Witam Kochane Forumowiczki,

Ponieważ nasz portal rozwija się i coraz więcej dziewczyn zagląda w celu uzyskania porady chciałbym zaproponować chętnym dziewczynom wcielenie się w rolę redaktorki abcslubu.pl.
    Wybrane dziewczyny będą miały możliwość sprawdzenia się w roli redaktora i na podstawie postów z naszego forum napisania artykułu na dany temat. Artykuł ten będzie zamieszczony na stronach głównych portalu w dziale np. Porady z podpisem autorki.
    Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt: kontakt@abcslubu.pl lub PW

pozdrawiam,

Gość Weselny

O, ciekawe
    Kto się zgłasza?

Comment

Ja będę próbowała swoich siłek Zobaczymy co z tego wyjdzie

Comment

lilijka, trzymam kciuki
        skromy jest dział na portalu z poradami
        a im będa lepsze tym więcej osób tu zajrzy

Comment

A ja bym chciała współpracować, ale nie mogę, buuuu ;(

Comment

A czemu nie możesz? Ty chyba studiujesz jakąś filologie, Stokrotka, dobrze pamiętam?
            Ja przyznam się bez bicia, ze od razu trafiłam na forum i portalu ABC nawet nie przejrzałam, może najwyższy czas?

Comment

stokrotka1987, nie ma powiedziane kto ma pisać.
              może każdy.
              jest tyle tematów godnych poruszenia...
              absolutnie wszystko co dotyczy ślubu

http://www.abcslubu.pl/porady-slubne.html
              większośc artykułów jest napisanych przez producentów. dobrze byłoby ując to od strony przyszłych panien młodych i mezatek, które stoczyły juz swoją walkę

Comment

divette, a ty chociaz wiesz, o czym mamy pisac? Bo nie na temat dowolny niestety.

Comment

wiem.
                  admin to tak ujał.

Chcemy ułatwić dziewczynom szperanie na forum w celu znalezienia odpowiedzi umieszczając artykuły na nurtujące tematy na stronach portalu www.abcslubu.pl. Do tego szukam dziewczyn (najlepiej ze stażem forumowym), które bedą mogły ogarnąć tematy poruszane na forum wykorzystując opinie użytkowniczek, ich doświadczenie i napisac artykuł. Np.: Atrakcje na weselu - co dziewczyny pisały jakie, ile kosztują co warto czego nie warto itd.
                  Każdy artykuł bedzie opatrzony podpisem autor: imię lub pseudonim.
                  co do tematów to np.: cos na temat garderoby pana młodego, czym kierować się przy doborze koszuli ślubnej?
                  to tylko propozycje
                  jak macie pomysły piszcie do admina.
                  on wam powie czy ktoś juz nie pisze artykułu na dany temat...

Comment

Zamieszczone przez divette
                    stokrotka1987, nie ma powiedziane kto ma pisać.
                    a tu jest odpowiedź na to stwierdzenie:
                    Zamieszczone przez Gość Weselny
                    Wybrane dziewczyny będą miały możliwość sprawdzenia się w roli redaktora i na podstawie postów z naszego forum napisania artykułu na dany temat.
                    Zamieszczone przez Gość Weselny
                    Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt

Comment

Niczka, chodziło o to, że chętne

Comment

LOL to ja sie chyba jeszcze zastanowie, czy pisac D. ten artykul....

Comment

divette piszesz bzdury bo jak sie ktos decyduje to admin daje tematy jak inaczej mialo by to dzialac nikt nie ma przydzialow i wszyscy nieswiadomie pisza np na jeden temat i co praca wywalona w błoto.

Admin po zgłoszeniu się do niego przydziela tematy i na te tematy się pisze więc nie jest tak że kto chce pisze co chce a powtem wysyła więc prosze nie siej zamieszania!!!

Comment

Niczka, rozmawiałam z adminem i mówił, że spokojnie można mu proponować...
                            chodzi o zproponowanie danego tematu i zgłoszenie go do admina.
                            czy gdzieś napisałam, że ma napisać i gotowca wysyłać?

Comment

tak ale jak zaproponujesz to Admin wiedząc co komu przydzielił zweryfikuje i powie czy można pisać czy nie a z Twojej wypowiedzi wynikało jasno piszcie co chcecie wszyscy najlepiej wiec moim zdaniem jest to robienie zamieszania.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X