Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Standing party zamiast wesela... Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

A co ma do tego ślub cywilny? Ja biorę z wyboru tylko taki ślub, ale wesele będzie tradycyjne, tak więc nie uważam, żeby rodzaj ślubu miał coś wspólnego z rodzajem przyjęcia po nim...

Comment

Zamieszczone przez muscari
      A co ma do tego ślub cywilny? Ja biorę z wyboru tylko taki ślub, ale wesele będzie tradycyjne, tak więc nie uważam, żeby rodzaj ślubu miał coś wspólnego z rodzajem przyjęcia po nim...
      Mialam na myśli sytuację, gdy ktoś bierze i cywilny i kościelny..wtedy chyba nie wyprawia 2 hucznych wesel.

Comment

dziewczynki, tej osoby, ktora miala problem nie ma juz na forum..

Comment

Bardzo fajny pomysł. Oferowała nam taką opcję szefowa restauracji w której mieliśmy przyjęcie weselne, opowiadała o możliwych opcjach - może być cudownie.
          Tylko nie może trwać za długo chyba bo nogi rozbolą
          Chociaż...jest tyle opcji...

Comment

Uważam to za bardzo ciekawe rozwiązanie ale nie wiem czy sama bym się zdecydowała.

Comment

A wiecie ,ze jak sobie myślę z perspektywy to nawet szkoda ,ze na cywilnym się nie zdecydowaliśmy....ale z drugiej strony cywilny był w marcu ,wiec siłą rzeczy (pogody) nie wypaliłoby w plenerze....a właśnie pomysł z tego typu imprezą w plenerze tak mnie zapalił

Comment

u nas w formie standing party są butelki albo jak wolicie polter czy tłuczenie butelek. Są stoły z jedzeniem a my chodzimy wokół gości i nalewamy gościom wódki tak by nie mieli nigdy pustych kubeczków niektórzy robią typowe nasiadówki ale u nas najlepiej sprawdza się impreza na stojąco, bo nie ma przeciągania imprezy do 3 nad razem. A wiadomo, że rano trzeba wstać wyspaną by mieć siły na kolejna z rzędu imprezę i dzień pełen wrażeń. I cieszę się, że u nas jest jak jest

Comment

jeżeli chodzi o standing party to u nas panna młoda by rady nie dała lol mam problemy z kręgosłupem więc to też trzeba brać pod uwagę no i to czy goście dają radę...

Comment

Weselne Standing Party w plenerze zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy teren jest ciekawy przyrodniczo, ale dobrze jest mieć alternatywę na wypadek pogorszenia się pogody

Comment

no tak ale jak się decyduje na plener to nie zawsze jest tak łatwo o alternatywę tym bardziej jeszcze w polskich realiach.

Comment

Oj to prawda. Ciężko jest znaleźć sensowne miejsce.

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X