Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Standing party zamiast wesela... Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Standing party zamiast wesela...

U nas koleny raz nastąpiła reorganizacja planów weselnych...

Powodów jest kilka: zarówno moi jak i narzeczonego rodzice są rozwiedzeni, a ich stosunki daleko odbiegają od pożądanych... jest wiele żali, do tego każdy z nich ma swoją nową rodzinę i zwyczajnie nie mamy ochoty na wielką, rodzinną imprezę, na zastanawianie się, czy wszystko pójdzie ok... Kolejną kwestią jest to, że w wyniku takich rozwodów w rodzinie - praktycznie nie utrzymujemy kontaktów z żadnymi ciociami, wujkami czy kuzynami... Wyprawianie imprezy za kilkadziesiąt tysięcy dla osób, które nawet nei wiedzą co u nas słychać coraz bardziej wydaje nam się pomyłką...

Dzisiaj naszą propozycją jest więc standing party: ślub moglibyśmy wziąć np. w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku, a po Mszy zaprosilibyśmy wszystkich gości do ogrodu Oliwskiego.
    Tam czekałby namiot (na wypadek niepogody) oraz obsługa kelnerska z kieliszkiem szampana dla każdego gościa... dodatkowo czekoladowa fontanna, owoce, koreczki, może coś na ciepło z podgrzewaczy. Byłoby kilka stolików koktajlowych (np. z myślą o osobach starszych) ale ogólnie przewidujemy imprezę na godzinę - półtorej...

Przygrywałaby nam muzyka na żywo (grajkowie), byłaby szansa na pierwszy, symboliczny taniec, a to wszystko bez problemów kto ma koło kogo siedzieć...

Po standing party zaprosilibyśmy najbliższych przyjaciół do limuzyny i udalibyśmy się na plenerową sesję zdjęciową... aby około 20 wsiąść w samolot i około 22 wylądować na jednej z greckiej wysp, aby we dwoje bawić się do białego rana...

Wcześniej poinformowalibyśmy biuro podróży, aby rezydent zorganizował dla nas transport na jakąś zabawę taneczną, przygotował pokój na noc poślubną...

Co myślicie?

Pieknie. Uwielbiam takie rozwiazania. Elegancja i klasa!

Rodzina moze was obgadywac i "utrudniac" ale powiem szczerze....my mielismy to w nosie i tez zrobilismy niekonwencjonalnie. Jestesmy zadowoleni, rodzina koniec koncow tez...
    Pierwszy plan mielismy taki jak ty/wy ale przenieslismy slub z klasztoru w lesie do prawie centrum Wwy i plan troche zmienilismy na tą potrzebe
    Ale Oliwa jest piekna i kosciol i ogrod.
    BOMBA!

Comment

Gratuluje pomyslu, naprawde super. Zycze Ci aby wszystko wypalilo

Comment

Mnie taki pomysł tez sie podoba. Chociaz rzeczywiście pewnie pojawi sie spoko komentarzy, jak to w życiu bywa. Ale taki jest Wasz wybór i należy sie go t rzymać

Comment

Również uważam że to super pomysł w takiej sytuacji to świetne rozwiązanie

Comment

Co prawda ja jestem paskudna tradycjonalistka to gdybym miala taka sytuacje jak opisalas Oana to tez bym wybrala takie wyjscie i dobrze sie bawila cala noc w pokoju ;P

Comment

Myślę, że w takiej sytuacji rodzinnej rozwiązanie jest super.

Comment

Jestem jak najbardziej za Też mieliśmy podobny plan w pierwszej wersji ale jednak organizujemy małe przyjęcie dla najbliższych. Czasem troszkę żałuję że odeszliśmy od pierwotnej wersji... Trzymam kciuki żeby Wam się udało

Comment

nigdy wszystkim nie dogodzisz wiec robcie wedlug swojego pomyslu

Comment

Zamieszczone przez olka84
                    nigdy wszystkim nie dogodzisz
                    święta racja, a najważniejsze abyście to WY byli tego dnia szczęśliwi i bawili się dobrze

Comment

Świetny pomysł, trzymam kciuki, żeby wam sie to wszystko udało, i nie przejmujcie sie tym, co powiedzą inni. Ja mam dużą, bliska mi rodzinę i po prostu musiałam ich wszystkich mieć obok siebie, zwłaszcza, ze nie widzę ich za często, ale w Twojej sytuacji taka impreza jest super rozwiązaniem

Comment

Pomysl dobry, w krajach anglojezycznych praktykowany z powodzeniem Gratuluje pionierce i zycze powodzenia (restauracja w Palacu Opatow moze cos takiego zorganizowac, zobacz na stronie. Niestety, kobieta nieco trudna, ale ponoc warto!)

Comment

Pomysł bardzo mi się podoba Szczerzę bym się na to nie odważyła a poza tym inne wesele mi się marzy i marzenia spełniam w innym kierunku, ale pomysł jest fantastyczny
                          Oby się udało

Comment

Bardzo dobre rozwiązanie w Waszej BARDZO skomplikowanej sytuacji. Myślę, że nic lepszego nie dałoby się tutaj wymyślić.

Comment

Dla was to świetne rozwiązanie, to jest też idealne na slub cywilny (tak sobie pomyslałam, gdybym sama miała). Na pewno pomysl elegancki i z klasą. A nikim innym oprócz Was samych nie powinniście się przejmowac

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X