Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
czas leci a ceny rosna Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zamieszczone przez Niczka Zobacz posta
    dla mnie bardzo wysoka cena a macie w niej wszystko czy coś dokupujecie sami?
    no właśnie, jak tutaj wygląda sytuacja? czego nie ma w wliczonego w cenę?

Comment

Zamieszczone przez Niczka Zobacz posta
      dla mnie bardzo wysoka cena a macie w niej wszystko czy coś dokupujecie sami?
      Sami kupujemy alkohol i paczki dla gości. Reszta jest w cenie Poza stołami tzw.wiejskimi, z rybami itd. Przystrojenie stołów kwiatami tez już mamy hmm sala faktycznie tania nie jest, ale w hotelach w naszej okolicy to taki standard.. może własnie dlatego, że to hotel (ponoć już 4 gwiazdki, więc i cena wzrosła )

Zamieszczone przez natajka Zobacz posta
      ilu gości planujecie?
      gości planujemy około 100, na tyle też osób przewidziana jest sala.

Comment

Anula a gdzie będzie wesele? 3 lata temu w lokalu exklusive 250 zł za osobę to już ze wszystkim było okolice Katowic, napoje ciasta i alkohole, dla mnie 220 to dużo za dużo,

Comment

no to wyjdzie na jedno, bo tylko alkohol dokupujemy i ewentualnie te ciasta w paczkach, bo ciasta na stół mamy (niby dla gości też, ale wolimy kupić sami w znajomej cukierni). Oj trzy lata temu, to u nas tez było taniej Ceny rosną niestety, u konkurencji wyglądało to tak samo albo i jeszcze drożej. Koniecznie chcieliśmy hotel na Jurze i wybór padł na hotel Ostaniec.

Comment

Zamieszczone przez Anula Zobacz posta
            no to wyjdzie na jedno, bo tylko alkohol dokupujemy i ewentualnie te ciasta w paczkach, bo ciasta na stół mamy (niby dla gości też, ale wolimy kupić sami w znajomej cukierni). Oj trzy lata temu, to u nas tez było taniej Ceny rosną niestety, u konkurencji wyglądało to tak samo albo i jeszcze drożej. Koniecznie chcieliśmy hotel na Jurze i wybór padł na hotel Ostaniec.
            Dla mnie osobiście ta cena też jest sporo za wysoka... i trochę też zawyżona. Ale to wiadomo jak to jest, każdy organizuje wesele na swoją kieszeń i najważniejsze aby to Para Młoda była zadowolona

U nas też liczymy na około 100 (110 maksymalnie) gości, więc ilościowo będzie podobnie

Stresujecie się troszeczkę tym wszystkim? Kurcze... to już tylko 9 msc zostało i będzie po wszystkim :P heheh

Comment

My za osobę płaciliśmy 210 zł w tej chwili liczą sobie już 240 zł, także strasznie ceny idą w górę.

Comment

Zamieszczone przez natajka Zobacz posta
                trochę też zawyżona
                Zawyżona? Dlaczego? Byliśmy tam na weselu i wiemy, że cena jest adekwatna do oferowanych usług, ilości i jakości jedzenia oraz wystroju. Nie jest to cena niska, ale przynajmniej wiem za co płacę.

Comment

Zamieszczone przez Anula Zobacz posta
                  Zawyżona? Dlaczego? Byliśmy tam na weselu i wiemy, że cena jest adekwatna do oferowanych usług, ilości i jakości jedzenia oraz wystroju. Nie jest to cena niska, ale przynajmniej wiem za co płacę.
                  Przepraszam, może faktycznie źle się wyraziłam - bardziej miałam na myśli to, że dla mnie osobiście jest ona zbyt wysoka... Tylko tyle

Comment

No niestety czasy kiedy producenci, firmy, bary, restauracje robiły dobre rzeczy jakościowe już dawno minęły. Teraz głównie chodzi o to, żeby było jak najwięcej rzeczy wyprodukowanych.

To się też tyczy restauracji gdzie restauratorzy mają niby tanio, ale za to nie zawsze jedzenie nadaje się do spożycia. Jeśli chce się być pewnym, że się nie otrujemy jedzeniem to trzeba wyłożyć z kieszeni więcej pieniędzy.

Comment

My w sierpniu 2014 mamy oferte na 180,- od talerzyka, to wcale nie drogo. I nie ma tu żadnej oszczędności na jakości potraw- bo ostatnio byliśmy na kolacji w środku tyg.i choć ruchu nie ma to jedzenie świeże i smaczne. A i restauracja elegancka i dojazd super. Blisko Warszawy co najważniejsze dla naszych gości. Więc z tymi cenami nie do końca się zgodze...
                      Last edited by Niczka; 02-12-13, 22:11.

Comment

jasne, zawsze jak poszukasz to możesz znaleźć jakieś miejsce gdzie ceny nie są tak wysokie że głowa boli i człowiek się zastanawia za co tyle płaci.

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X