Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Wesele jedno- czy dwudniowe? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Wesele jedno- czy dwudniowe?

Nie wiedziałam gdzie ten temat wlepić więc jest tu. Co myślicie o tym? Ja mam w umowie wstępnie jesden dzień, ze znakiem zapytania na dwa. Napiszcie swoje uwagi, proszę!

Czesc
    ale o czym myslisz jako o 2 dniu o poprawinach?
    Ja jestem przeciwna wszyscy sa zmeczeni i to tylko sztuka dla sztuki
    ale wiem,ze czesc ludzi robi 2 dzien dla osob ktore nie byly zaproszone w dniu slubu.
    Z tym tez sie wiaza dodatkowe koszty
    Moze zaplanuj podroz poslubna juz w 2 dzien ( tepieniadze lepiej wydac na podroz niz dzien 2 ) i wykorzystaj ten czas dla WAS

Comment

ja jakos tez chyba nie mam checi na 2 dni
      myslimy jeszcze ,ale wesele robimy w lokalu wiec jedzenia zostaje niewiele na dzien 2
      chyba kasa mnie ogranicza
      wole te pieniadze przehulac daleko stad nad oceanem

Comment

dziewczyny ja byłam kiedyś na weselu od czwartku do niedzieli, powiew że myśmy mieli zabawę przednią, dużo tańców wódeczki i jedzenia. Fakt że na weselu była prawie cała wieś ale co sie tam działo...
        Żal mi było tylko młodych bo musieli trzymać fason natomiast goście... jak jedni padali to drudzzy się właśnie budzili i od nowa bankiet.

Zespoły grały dwa na zmianę. Ja tam wolę jednodniową imprezę.

Comment

Ja tez zdecydowanie jestem za weselem jednodniowym i takie tez robie, ewentualnie mozna zrobic na drugo dzien jakis obiad i to wszystko bo i tak wszyscy sa zmeczeni i mysla o spaniu. Przychodza z wesela o 6 rano a o 12 juz musza sie zbierac na poprawiny...mnie to nie bawi i wcale mi sie to nie podoba a poza tym goscie dostaja jedzenie z soboty czyli jakies resztki, odgrzewane zarcie, feeeeeeeeeeee

Comment

dokladnie dokladnie
            po co Ci meczarnie dnia drugiego?
            a tak na spokojnie odespisz rozpakujesz prezenty mam nadzieje ze bedzie ich niewiele
            odetchnniesz spedzisz mily wieczor z mezem spakujesz sie i siup na wakacje

Comment

a ja uważam , że dwa dni to całkiem ciekawie.
              W pierwszy dzień zabawa oficjalna z rodziną i znajomymi , a w drugi dzień impreza ze znajomymi ciąg dalszy.

Może być fajnie, a nic więcej ten drugi dzień nie kosztuje bo to jest w cenie wesela.

Comment

Oj, to dopiero z torbami można pójść

Comment

moim zdaniem to zależy tylko od tradycji, bo trudno w regionie gdzie nie ma zwyczaju robić dwudniowych wesel takie zorganizować.
                  Ja byłam u koleżanki na takim dwudniowym ale było to w małej miejscowości gdzie zawsze wesele trwa dwa dni: 1. Dzień główny 2. Dzień poprawionowy najbliższa rodzina i znajomi.
                  Napewno nic się nie zmarnuje, a czy koszty są większe? moim zdaniem nie bo i tak się je to co było na weselu, a jak alkohol jest dobrze zaplanowany to i na poprawiny zostanie.

pozdr

Comment

Dwudniowe wesele jest całkiem fajne Ja byłam u koleżanki na takiej imprezie i pierwszy dzień rodzinnie i fajnie impreza na całego, a w drugim dniu poprawiny dla "młodszego grona" impreza przy DJ-u zabawa do samego rana.

Jestem za 2dniowym weselem.

pozdrawiam,

Comment

ja będę miała oficjalnie jedno dniowe, ale z uwagi, że większość gości to osoby przyjezdne, trudno ich wysłać do domku z pustym brzuchem. Wymyśliliśmy, że na 2 dzionek, po śniadaniu wszyscy przyjadą do nas - imprezka plenerowa, w węższym gronie (mam nadziej, że podoga dopisze )

Comment

A u nas wesele będzie trwało 8 godzin (na tyle mamy podpisany kontrakt z zespołem) i nie robimy poprawin. Jak szaleć to raz a dobrze, a tak to tylko wywalenie kasy niepotrzebnie, bo z samego wesela pewnie zostanie dużo jedzenia, a jeszcze poprawiny? Hmm... chyba, że firma jest na tyle mało profesjonalna, że odgrzeją gościom żarełko z wesela

Comment

my mmay podpisana umowe do 5 rano czyli na 10 godzin -> ja mam nadzieje, że nikt nie będzie chiał dłużej balować, ale znając niektóre osoby to będa chiały i to bardzo, zespół zaproponowął, że jak będą się zwijali to podłącza laptopa i puścimy muzyczkę z naszych CD. A na 2 dzień zostają tylko Ci którzy sa z daleka, żeby nie jechali do domku z pustym żołądkiem (bo mają daleką drobę i przeciez na kacyku tez jechac nie mogą )

Comment

My robimy wesele 2 dniowe. Mamy wiekszosc gosci przyjezdnych ( i to z daleka) i nie chce ich puszczac z pustymi brzuszkami) a i w rodzinie ejst zwyczaj 2dniowych wesel i wszyscy w drugi dziens ie doskonale bawia. Ja jakos sobie nie wyobrazam przy jednodniowym weselu wstawac i do garow maszerowac . kolo 22 osob bedzie u mnie w domku nocowac wiec zmuszona byla bym im jedzonko podac a tak drugi dzien wesela za mnie zalatwi ta sprawe.

Comment

Ja nie robie poprawin glownie dlatego ze wiem jaka meczarnia sa dla mnie kiedy jestem na takowe zapraszana...po hucznej zabawie w pierwszy dzien wesela do bilaego rana aawsze z ciezkim sercem i bolem glowy ide na takie poprawiny.

Owszem zapraszamy gosci przyjezdnych na pozny obiad ale w domku wiec jedzenie ktore zostanie zabieramy ze soba wiec rowniez sie nie zmarnuje

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X