Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Praktyczny prezent slubny? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zgadza się,spzręt agd czy rtv będzie praktycznym przentem na ślub,podobnei zreszta jak koperta kiedy to potem Państwo Młodzi sami kupią sobie to co będą chcieli.

Comment

My kiedyś całą rodzinką złożyliśmy się na prezent dla kuzyna i kupiliśmy mu wózek marki Bebetto, bo on z Krystyną spodziewali się dzidziusia. Jakby ktoś wpadł na równie szalony pomysł to tutaj podrzucam stronkę, na której znajdziecie ogromny wybór w/w wózków: http://megaurwis.pl/bebetto-c380.html

Comment

W zeszłym miesiącu byłam na weselu i daliśmy w prezencie walizkę, którą kupiliśmy tu http://zawszemodni.pl/produkty/torby-i-walizki Młoda para sama o to poprosiła, więc nam ulżyło, że nie musimy się głowić nad prezentem.

Comment

Czy ja wiem czy walizka to dobra rzecz na prezent weselny? ;/

Comment

Dokładnie, walizka to taki słaby prezent. Ja bym pomyślał o jakimś komplecie sztućcy, talerzy?

Comment

Walizka? Słabiutki prezent, może tak jak wspomianł @Enquau warto pomyśleć o jakieś zastawie.

Comment

Myślę, że jak najbardziej pojście w prezent dla dziecka będzie super pomysłem . Chyba dobrym pomysłem, byłoby kupienie albumu na zdjęcia np z wygrawerowaną data ślubu młodych i np imieniem maluszka. Widzialam takie tutaj www.murrano.pl .

Comment

Praktyczny i klasyczny prezent na ślub to oczywiście nic innego jak pieniądze w koperci,dzięki czemyu Panstwo Młodzi sami będą mogli zdecydować na co wydać,co sobie kupić,z takiego rozwiązania bedą najbardziej zadowoleni.

Comment

Myślę, że prezenty dla dziecka dostaną przy wielu różnych okazjach (pępkowe, narodziny, chrzciny itp) a chyba głupio by było, żeby wszystkie prezenty ślubne były dla dziecka? Co do praktycznych prezentów- to może komplety pościeli? Tzn nie poszewki, tylko kołdra i poduszka? Prezent jak najbardziej praktyczny i przydatny
                    Poszukujesz pościeli do swojego domu? Dobrze trafiłeś w sklepie internetowym lech-pol na pewno znajdziesz coś dla siebie

Comment

Komplet pościeli jest jeszcze znośny,ale też zawsze istnieje ryzyko,że dany wzór nie spodoba się Państwu Młodym i wtedy praktyczny prezent staje się nietrafiony...

Comment

Ja na ostatnim ślubie sprezentowałam parze dwa skoki ze spadochronem. Z uwagi na fakt, że pracuje na co dzień zagranicą koszt 1400 zł za dwa skoki nie był dla mnie problemem. Mogę tylko powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę, ponieważ kilkukrotnie opowiadali mi jakim wspaniałym i do tego wspólnym przeżyciem był dla nich skok. Sama na to wpadłam ponieważ już dwukrotnie skakałam w tandemie z instruktorem i uważam, że jest to bezpieczna zabawa z ogromną dawką adrenaliny. Gdyby kogoś interesowało to skok kupowałam we Wrocławiu w tej szkole: http://www.skoki-spadochronowe.org/v...rezentowy.html
                        Minusem takiego prezentu dla wielu osób może być niestety cena.

Comment

są tutaj, kupujesz, wysyłasz obdarowaną na wycieczkę, prezent unikalny, wyjątkowy i praktyczny jak najbardziej. Wspomnienia, kultura, poznanie świata.

Comment

Jak prezent ma być praktyczny to może np cos do monitoringu domu? Tutaj http://techfresh.pl/jaka-kamera-do-m...pszych-modeli/ zerknijcie. Fajny, przydatny prezent to moim zdaniem będzie.

Comment

Reklama Reklama Module
                            Collapse

Working...
                            X