Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
PIENIĄDZE - ile? czy dać? dlaczego? itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Jak dać im znać... Najlepiej przez rodziców (jeśli chodzi o rodzinę), a znajomym można delikatna sugestię zapodać, że boicie się, że prezenty się powtórzą itp... Albo w zaproszeniach dodać fajny wierszyk na ten temat.

Ktoś lubi lotniska, ktoś lubi życie na walizkach ? Można przede wszystkim poczytać sobie trochę o jakiś najlepszych http://lotstanilawa.soup.io/ miejscach w Europie o najlepszym lotniskach.
    Last edited by SHAUNTAWRO1892; 30-06-15, 19:17.

Comment

• Zamieszczone przez SHAUNTAWRO1892 Zobacz posta
      Jak dać im znać... Najlepiej przez rodziców (jeśli chodzi o rodzinę), a znajomym można delikatna sugestię zapodać, że boicie się, że prezenty się powtórzą itp... Albo w zaproszeniach dodać fajny wierszyk na ten temat.
      Na temat pieniędzy wierszyków na zaproszeniu się nie pisze :P
      Owszem prosi się o kupony totka/wpłaty na fundacje/wino/książki/prezenty dla dzieci zamiast kwiatów..
      ale NIE prosi się o pieniądze!
      To trochę bezczelnie, nie sądzisz?

Comment

• Hmm według mnie to jest całkiem normalne , że powinniście dostać w większości przypadków pewną kwotę w kopercie jako prezent Większość osób myśli raczej w podobny sposób , - że świeżo upieczonej parze młodej na pewno przyda się parę groszy zamiast w większości nie potrzebnych rzeczy , które będą leżały większość czasu lub zostaną sprzedane na jakimś portalu czy po prostu oddane przykładowo rodzicom .. wiadomo para po ślubie ma wiele planów na przyszłość a to jakaś daleko wycieczka , a to nowe mieszkanie , a to kredyt , a to ciąża lub jeszcze coś innego . Razem z mężem szczerze mówiąc dostaliśmy sporą sumkę którą dobrze wykorzystaliśmy , ponieważ wzieliśmy kredyt na zakup domku rodzinnego . Jest też całkiem wporządku opcja tak jak pisały Kobitki wcześniej , że w modzie jest teraz pisanie listy co się Wam przyda i tak dalej , dzięki takiej opcji też możecie przekazać wiadomość którą każdy rozumny człowiek odczyta Zgodze się też z moją przedmówczynią ; w dzisiejszych czasach nikt nie bawi się w bieganie po sklepach i szukanie odpowiedniego prezentu dla młodej pary . Po prostu wolą się spotkać / zadzwonić i zapytać szczerze co by wolelo . Wiadome jest to , że każdy ma inne potrzeby

Comment

• Chęć dostanie pieniędzy nie zawsze oznacza liczenie że wesele się zwróci, czasem to zwyczajnie ustalenie sobie priorytetów pt. kupiłam mieszkanie i chce je urządzić, więc wole dostać kasę od weselnych gości i kupić sobie takie meble czy sprzęty jakie mnie się podobają albo są mi potrzebne, lub np. marzy Nam się wyjazd gdzieś daleko, i kasę z wesela chcemy na to spożytkować, albo kilka innych rzeczy.

Comment

• Napiszcie w zaproszeniu. Teraz większość par tak robi. Nie widzę w tym nic złego.

Comment

• Zgadzam się z moim poprzednikiem... Nic dodać nic ująć z jego wypowiedzi

Comment

Reklama Reklama Module
              Collapse

Working...
              X