Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
PIENIĄDZE - ile? czy dać? dlaczego? itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• PIENIĄDZE - ile? czy dać? dlaczego? itp.

Dziewczyny ratujcie. W jaki fajny sposob mozna dac gosciom znac ze wolimy kase a nie prezenty

Teraz modne jest zrobienie gościom listy prezentów, a jeśli chcecie pieniądze to może zapraszając ich, dajcie delikatnie do zrozumienia.

Comment

Słyszałam, że Młodzi chcący kasę na ślub do zaproszenia dołączają luźną karteczke z wierszykiem który sugeruje, że Młodzi chcą pieniązki.

Comment

Uważam, że pieniądze to dobry prezent, przynajmniej kupi się za to co się chce, a nie, że dostanie się 3 komplety zastaw, 4 żelazka itp.

Comment

No własnie o to chodzi. My jeszcze bierzemykredyt na przygotowanie wesela i chciałabym aby w wiekszości się zwróciło zamiast mieć 5 żelazek itp. Też słyszałam o tych luźnych karteczkach, ciekawi mnie tylko jaka jest ich treść. Czy któraś sie już z tym spotkała

Comment

Ponizszy link jest do stronki z roznymi bajerami slubnymi m.in. z wierszykami do zaproszen

<....................> przykro mi ale nie możemy podawać linków do stonek tylko na prv- albo przepisać trzeba te teksty odnośnie kaski (rulez is mean rulez)

Comment

Z tymi karteczkami ja się już spotkałam, a konkretniej moja koleżanka. Wierszyk był ponoc tak zgrabnie ułozony, że nikt nie miał prawa poczuc się urażonym.

Comment

Zamieszczałam już ten wierszyk w innym wątku, chyba "Tekst zaproszeń", ale podam Ci jeszcze tutaj. Napotkałam gdzieś na taki wierszyk, i myślę, że nikogo nie urazi :

"Pragnąc przełamać tradycje stare
                by nie mieć np. żelazek pare
                i zaoszczędzić przemiłym gościom
                łamania głów nad pomysłów mnogością
                Podpowiadamy:
                mile widzianym i b.wygodnym
                byłby bilecik ze znakiem wodnym".

Comment

Suuuper. I to jeszcze tak zabawnie ułożone

Comment

Witam wszystkich.Byłam jakiś czas temu na weselu gdzie do zaproszenia dołączona była mała karteczka w formie wizytówki z fajnym wierszykiem:
                    Szanowni Goście
                    W całym wszechświecie
                    Nic tak nie cieszy jak własne gniazdko
                    Sami to wiecie
                    Moc prezentów, więc sie zrzekamy
                    Bo na nasz"światek" dukaty zbieramy

Myśle że jest sympatyczny i nikogo nie urazi.Co sądzicie?
                    Mam jeszcze prośbe do Roxi o przysłanie linka do tej stronki o której pisałaś.Z góry dziękuje i wszystkich pozdrawiam.

Comment

To i tak zależy od człowieka, więc jeśli ma się poczucie humoru, to takie wierszyki nie powinny nikogo urazić. Mnie osobiście się podobają.

Comment

http://img237.imageshack.us/img237/2917/w2yu0.gif

Comment

albo tak...:

http://img263.imageshack.us/img263/9642/w3gc8.gif

Comment

Ja jeden z tych wierszyków umieściłam od razu w zaproszeniach, w wersji skróconej (dwie linijki). Zaproszenia są robione na zamówienie i na samym dole będzie właśnie taki dopisek. Nie sądzę, żeby ktokolwiek się obraził, w obecnych czasach, gdy na wesele trzeba wydać ogromne pieniądze, jest to raczej zrozumiałe

Comment

Gdy moja siostra brała ślub, większość blizszych znajomych i rodzina po prostu się pytała co woli- kasę, czy prezenty. A mniej domyąlnym trzeba jakoś "pomóc"..

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X