Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ciekawy prezent dla gości i rodziców Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

My rodzicom daliśmy takie duże wazony z wygrawerowanymi podziękowaniami i datą naszego ślubu Spodobało im sie i nawet widzę, że je wykorzystują

Comment

wracając do cyfrowych ramek
      - może warto je podarować bo nasi rodzice (szczególnie Ci starsi) nie są z techniką za pan brat, więc nigdy sobie zdjęć przechowywanych na twardych dyskach naszych komputerów nie pooglądają...

Comment

u nas wyglądało to mniej więcej tak....na mahoniowej skrzynce był taki grawer a w środku dwa grawerowane kieliszki i butelka dobrego wina
        http://img440.imageshack.us/img440/5...wiakpq4.th.jpg

a dla gości aniołki z wierszykiem - udało nam się mile zaskoczyć weselników

http://img110.imageshack.us/img110/4044/anidx2.th.jpg

Comment

te ramki są bardzo fajne, ale dowiedziałam się, że ich żywot jest krótki.. niestety szybo się wypala ekran, chyba że rzadko się go włącza..

Comment

i czekoladki i winko zamówione

Comment

hej Dziewczyny, a co myslicie o małej glinianej koniczynce szkliwionej na zielono dla gości? zapakowana w jakiś fajny woreczek z karteczką "dziękujemy za przybycie życzymy samego szczęścia" coś w tym stylu. chcę to postawić koło każdego talerzyka jako prezent i taki talizman na szczęście.
              Cos jak aniłek o którym pisano wyżej.
              koszty nie będą duze bo mamy znajomą artstkę co w glinie robi różne śliczności a chciałabym troche naszego szczęścia przekazać tym, którzy świętują razem z nami
              co do rodziców to bardzo podoba mi się pomysł wazonu ale mogłabym go zmydyfikowac na jakąś fantazyjna mise z grawerem
              jak myslicie?

Comment

myślę że to bardzo miły gest

Comment

olgaxyz - dzięki wielkie za opinie - tez wydaje mi sie ze to będzie oki

a tak wogóle to GRATULACJE !!!!

Comment

O widze ze mam w Was podpore i oparcie. Czyli winko i kwiaty to dobry pomysł tak?? Myśle właśnie o takim czymś< ja sie tym u nas zajmuje> i chce kupić po butelce winka i do tego ładny ale nie duży bukiet róż. Co myślicie?

Comment

pakuchna myslę że jak znajdziesz ładne winko np w nietypowym "ubranku" - skrzyneczka czy koszyczek plus kwiaty - to wyjdzie bardzo ładnie

Comment

No wiadomo, że musi mieć jakąs fajną oprawe to winko, wtedy bedzie ok ale nie wiem teraz czy sie nie zdecyduje na podziękowania w antyramie do powieszenia. pomyslimy ale dziekuje za rade

Comment

moj brat z zona wreczyli rodzicom kwiaty i koperty...rodzice byli zdziwieni po otwarciu okazalo sie ze w srodku jest voucher na zagraniczna wycieczke (rodzice sami sobie wybrali gdzie chca jechac) fajna rzecz, tylko troche kasy kosztuje

Comment

Bardzo fajny pomysl z ta wycieczka chociaz kosztowny....my stwierdzilismy ze damy rodzica obraz malowany z naszego wybranego zdjecia, no i oczywisie piekny kosz kwiatow...chyab ze do dnia wesela cos jeszcze nam nowego wpadnie do glowy zas podziekowania dla gosci to mysle ze cos na slodko dla kazdego z malutka karteczka z doslownie ze zdaniem podziekowania...

Comment

chociaz my z moim kochaniem dostalismy zreszta jak wszyscy na poprawinach u jego brata ciotecznego tak jakby pocztowke(format normlnego zdjecia 9 na 13 na papierze do zdjec) a na niej byly 3 zdjecia z ceremoni w kosciele ciekawie obrobione z boku jest wierszyk oraz dzien slubu a na dole podziekowanie i imiona. Bardzo fajnie to wyglada dostalismy to pod koniec poprawin wiec te pocztowki zrobily sie w ciagu jednej nocy...kazda para dostala jedna w osobnej kopercie...

Comment

fajne pomysły, napewno z któregos skorzystam.

Comment

Working...
                                X