Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ksiądz zabronił dekorowani kościoła Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Ksiądz zabronił dekorowani kościoła

Przykład z Sosnowca, nie podam dokładnej daty ślubu oraz imion pary młodej, z oczywistych względów. Wyobraźcie sobie, że ksiądz odmawia możliwości dekorowania kościoła przez firmę inna niż stale współpracująca z kościołem Pani Kwiaciarka, dodatkowo w kwocie 1000zł za "co łaska" wylicza połowę na mszę a drugą połowę na mozliwośc przejścia się po nowej kostce brukowej przed kościołem. Zmienić parafię na ślub, a może macie inne propozycje jak wybrnąć? Nie było możliwości jakiejkolwiek rozmowy z księdzem. Temat szerzej opisałem na moim prywatnym blogu:

http://www.blog-slubny.pl/slub-kosci...klad-sosnowca/

Co sądzicie o takim podejściu?

my zmieniliśmy parafię, właśnie m.in. z powodu że tylko jedna osoba może udekorować kościół i do tego my nie mamy prawa powiedzieć jakie kwiaty np. byśmy chcieli

Comment

To ja pytam dla kogo jest kościół? Kto tworzyć miał u podstaw świątynię? Przecież od małego uczono nas że kościół to nie mury a wierni, pamiętam jak dziś słowa księdza! Ludzie od urodzenia uczęszczają do jednej parafii, przecież w tym czasie księża zmieniają się co najmniej kilka razy! Czy należy w takim razie kościół traktować jak instytucję?

Comment

Reklama Reklama Module
      Collapse

Working...
      X