Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Gdzie życzenia gości? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

m.morgan, my ze względu na porę roku nie sypaliśmy niczym, goście składali nam tylko życzenia po nabożeństwie w innej sali, aczkolwiek nawet gdybym brała ślub w innym okresie ani ja ani mąż nigdy nie chcieliśmy być obsypywani czymkolwiek więc Cię rozumiemy

Comment

u nas standardowo życzenia składa się pod kościolem. Podczas nich będzie dodatkowo grala skrzypaczka, ktora wczesniej zagra na slubie

Poprosze, zeby nie rzucano w nas ryżem, nie chce go potem wydłubywac z włosów i gorsetu...zwłaszcza, że rozpuszczone włosy....moje bratanice będą sypać płatkami róż w kościele, moze pod kościołem poprosze świadkową, zeby rozdala gościom płatki róz..

Comment

co do ryżu to ja mam z głowy pod naszym kościołem nie wolno. Ksiądz zawsze o to prosi bo
        1. tak jak napisano wyżej, to jest jedzenie
        2 ptaki mogą się tego najeść, a potem pęcznieje im to w brzuszkach i je boli..

Comment

Zamieszczone przez Lenka
          2 ptaki mogą się tego najeść, a potem pęcznieje im to w brzuszkach i je boli..
          to też istotny dla mnie powód, slyszalam, ze zdychają od tego..

Comment

a u nas w miejscowości w jednej z parafii ksiądz zabronił rzucać płatkami róż. Są tam takie szerokie schody z kamienia i gdy płatki róż były rozdeptywane, to schody barwiły się kolorami płatków... Na szczęście u nas w parafii takiego zakazu nie ma
            Ryżu też bym nie chciała, ale kilka drobniaczków mogą mi rzucić na szczęście

Comment

no to u nas chyba tez standartowo sklada sie zyczenia po slubie przed kosciolem... no chyba ze jak bedzie bardzo brzydka pogoda bedzie lac etc. to wtedy przeniesiemy zyczenia do remizy...

co do sypania ryzem... uwazam tak jak m.morgan,ze jest to jedzenie i w zadnej ilosci nie powinno sie go sypac... po za tym u nas wlasnie z tego powodu jest zakaz sypania ryzem(i nam to odpowiada)

płatki róż... bywalo ze para mloda byla obsypywana płatkami ale to tez mi sie za bardzo nie podoba

natomiast co mi sie podoba to bańki mydlane... chcialabym wlasnie zeby moi kochani drozbowie zajeli sie wlasnie robieniem baniek mydlanych(co do tego takie specjalne pistolety ktore planuje zakupic)...

po za tym tradycyjnie u nas rzucia sie pienizakami (1gr) i cukierkami ktore dzieciaki zbieraja.... aaa i jeszcze u nas jest tak ze ktore z młodych zbierze wiecej tych grosików to bedzie zarządać kasiorka czy jakos tak w małżenstwie

Comment

chori, widziałam na zdjęciach i bańki mydlane naprawdę ładnie wyglądają bajecznie!

tylko musicie uważać, żeby płyn nie pobrudził ubrań Waszych i gości. W wytwornicach baniek mydlanych jest płyn, który nie zostawia śladów na ubraniu. Może na alle będzie do kupienia?

Comment

Zamieszczone przez chori
                  natomiast co mi sie podoba to bańki mydlane...
                  Zamieszczone przez kinga
                  W wytwornicach baniek mydlanych jest płyn, który nie zostawia śladów na ubraniu. Może na alle będzie do kupienia?
                  ja bym najpierw wypróbowała, na targach ślubnych były banki i jak w nie weszłam to czułam takie mydlane slady na sobie, na loniach zostawała taka śliska poświata, delikatna, ale nieprzyjemna...i niefajnie, jak lecą w twarz, mnie sie to nie podoba...

Comment

Zamieszczone przez malena
                    i niefajnie, jak lecą w twarz, mnie sie to nie podoba...
                    mi też się to nie podoba

Życzenia przed kościołem - standard. W lipcu duże prawdopodobieństwo, że pogoda dopisze, chociaż jak moi rodzice brali ślub w lipcu to lało, więc nie wiadomo...

Comment

malena,kinga, no ja z bankami mydlanymi stycznoci jako tako nie mialam(nieraz moze na dysotece poscili ale jakos nic nie czulam po za tym ze parkiet sie robil sliski) ... ale cena rady mi podalayscie wiec musze wczesniej wyprobowac... ja wiadzialam tylko zdjecia wlasnie sprzed koscioła i wygladalo to bajecznie

Comment

chori, ja byłam na ślubie w sierpniu i przyjaciółki Młodej stały po bokach PM i dmuchały bańki, piękny widok! na filmie i zdjęciach coś cudownego! obyło się bez żadnych plam na ubraniach i bez uszkodzeń makijażu na twarzy Młodej ale powinnaś przypilnowac i poinstruowac druhny żeby nie dmuchały PROSTO NA WAS tylko stanęły z boku za wami leciutko i dmuchały PRZED WAS... i będzie bez problemów a goście stojący przed wami i Wy będziecie mieli piekny widok baniek

Comment

tylko tutaj niestety dużo zależy od wiatru i czasami takie ustawianie nawet nic nie pomoże...

Comment

U nas na sali są trzy urządzenia z bańkami, każde ustawione gdzie indziej. Wyglądało świetnie, gdy para młoda zaczęła tańczyć przy takich bańkach. Żadnych plam nie było.

Comment

u nas standardowo życzenia składa się pod kościolem. Podczas nich będzie dodatkowo grala skrzypaczka, ktora wczesniej zagra na slubie
                              świetny pomysł-wykorzystam go na pewno u nas

a opcja z tymi bankami mydlanymi-swietna

dzieki, Dziewczyny za garsc wspaniałych inspiracji

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X