Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ŚLUB CYWILNY - kiedy? ile kosztuje? problemy, itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Sęk w tym, że ja naprawdę cenię większość rodziny, nie chce im po prostu przykrości sprawić. No ale jeszcze dużo czasu, jakoś to dyplomatycznie rozegramy. Czytając wpisy na kilku forach internetowych dowiedziałam się, że nie wypada nie robić wesela/imprezy po ślubie (że chamstwo, że skąpstwo i wyzysk), że nie wypada w białej sukience typowo ślubnej jak się ma ślub Urzędzie, że nie wypada welonu wtedy... oh well...chyba zatem dobrze się składa, że jesteśmy oboje rock'and'rollowcami i całe życie robiliśmy to, co nie wypada ;D

Acha, i jeszcze o włosach - ktoś kiedyś mocno wysmiał moją wizje fryzury ślubnej - włosy rozpuszczone, tylko z przodu dwa pasemka zebrane do tyłu i tam związane, na to delikatne kwiaty, może w formie wianka..i od tej "otoczki" z pasemek włosów welon... że to niby jak na komunię fryzura. Well well :P

Comment

• co do zaproszeń ja uważam, że powinniście zaprosić wszystkich których chcecie do USC są zaproszenia bez wkładki na przyjęcie i zapraszacie na samą uroczystość ślubu a tych, których chcecie zaprosić na przyjęcie/obiad to zapraszacie z wkładką w zaproszeniu i nikt nie powinien potem strzelić focha, że nie wiedzial o ślubie a chciał być. A co do całej reszty wypada nie wypada... to Wasz dzień i czy coś wypada czy nie wypada niech Was nie obchodzi róbcie tak jak uważacie za słuszne i tak, żebyście byli szczęśliwi.

Comment

• Fionka podoba mi się Twoja koncepcja

Comment

• Ok, dzwoniłam do urzędu, pani zapewniła, że pół roku wcześniej wystarczy. Profilaktycznie pójdziemy wcześniej, a co tam :P

Co do uroczystości "po", zaczynamy się odrobinę wahać. tzn nowy plan jest taki - obiad dla najbliższych (rodzice, rodzeństwo i świadkowie) a później impreza dla reszty, ale nie taka typu wesele. Po prostu w zaprzyjaźnionym klubie zrobimy spęd, jedzenie - składkowe, stroje nieformalne (ale ja kieckę będę miała, a co - muszę się nią nacieszyć ). Ewentualnie każdy z przyjaciół dostanie jakiś kupon czy karteczkę żeby mógł sobie w barze piwo czy inny napój zamówić.
          Klub jest taki na maksa zaprzyjaźniony,w kapciach tam możemy przychodzić

Comment

• ja też dzwoniła do urzędu. poinformowano mnie, że przyjmują zapisy na pół roku przed ślubem, czyli w naszym przypadku mamy przyjść w styczniu ze skróconymi odpisami aktów urodzenia, które musimy ściągnąć pocztą z innych urzędów. wtedy zarezerwujemy termin ślubu.nie spytałam o godziny udzielania ślubów. wiem, że stsndardowo 14.00 jest najpóźniejszą godziną. ale to jakoś dla mnie za wcześnie.

Comment

• Fionka, masz super pomysl, sama zaczynam taki rozwazac ale w kapciach do sukienki nie idz

Comment

Reklama Reklama Module
              Collapse

Working...
              X