Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ŚLUB CYWILNY - kiedy? ile kosztuje? problemy, itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• ŚLUB CYWILNY - kiedy? ile kosztuje? problemy, itp.

a moze by tylko cywilny ?
    ile kosztuje?

jesli w zwyklym USC to ok 120 zl z wypisami
    cos sie placi za wynajem sali jesli np jest do w jakims Dworku albo na Zamku ok 60 zl-120 i drobne za kieliszki do szampana
    i dobrze przyniesc szampana dla Gosci

Comment

W USC gdzie ja bede brala slub, placi sie 84zl z aktami slubu. Poza tym z tego co wiem przepisy sie zmienily i juz nie mozna w urzedach zapraszac gosci na szampana. Pozdrawiam

Comment

Ja też płaciłam 84 zł. Ale we Wrocławiu jest sala gdzie można zaprosić gości na szampana. Już w dniu ślubu można opłacić dodatkowo oprawę muzyczną(ok. 50 zł.) , kamerzyste, fotografa.

Comment

Fajnie macie, ze mozecie zaprosic gosci na szampana. u nas sala jest, ale nie mozna pic szampana w urzedzie, wiec lipa co do oprawy muzycznej to nie wiem jak to jest, wiem, ze jakas muzyczka leci w tle.
          pozdrawiam

Comment

Tak, u nas formalnosci slubne w USC kosztuja 84 zl, nawet konkordat

Comment

ja uważam że lepszym ślubem jest ślub konkordatowy bo wszystko załatwisz w 1 miejscu a tak to musicie jechać do US i do kościoła bez sensu a ty Ania jaki bierzesz ślub?

Comment

Oczywiscie, ze konkordat jest lepszym rozwiazniem, ale tylko dla osob ktore po slubie cywilnym planuja slub koscielny. Ja planuje tylko cywilny
                pozdrawiam

Comment

madziunia ja konkordat biore ale orientuje sie w tych cenach duzzzo czytam na ten temat

Comment

O dzieki za dokłądne info. tak myślałam, że będzieie nas to kosztować około 100 złoty.

My bierzemy tylko ślub cywilny ponieważ ja nie jestem Katoliczką

Comment

Ja tez tylko USC, z tych samych powodów co Lili-liliana.
                      u mnie kosztuje chyba 140..

Comment

My płaciliśmy w urzędzie 80 zł. Nie tak źle

Comment

Ja dokładnie bedę wiedzieć we wtorek, bo przyjeżdża mój M. i idziemy wreszcie załatwić wszystko w urzędzie. bedę mu juz pisana

Comment

Już wiem - dokładnie 106 zł.
                            A w ogóle załatwienie spraw w USC udało nam sie dopiero za trzecim razem, bo najpierw miałam zły akt urodzenia (z jakimś błędem) i musiałam starać sie o nowy odpis, a później zapomniałam dowodu osobistego No ale do trzech razy sztuka i się wreszcie jesteśmy zapisani

Comment

dzisiaj byliśmy w USC po dokumenty potrzebne aby zanieść do kościoła i zapłaciliśmy za 3 egzemplarze 88 zł. Nie wiem czy za akt slubu ten oryguinalny który sie odbiera tydzien po slubie tez się płaci - ale jak na dzień dzisiejszy to wydaliśmy 88 zł. Jestem ciekawa ile kościól nam kaski pociągnie----to juz sie dowiem w najblizszych dniach
                              pozdrawiam

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X