Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
DROGA do kościoła - kto? i dlaczego? itp Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Ja chce żeby mnie "przekazano" przyszłemu mężowi przed ołtarzem i tam się chce objawić w sukni, ale teściowa chce tradycyjne błogosławieństwo.. Mam ustąpić czy zacząć wreszcie walczyć o kształt swojego ślubu i wesela tak jak chce? Koleżanka mnie buntuje, choć ja raczej nie lubię się kłócić, ale teściowa jest taka, że jak jej się coś nie podoba to mówi narzeczonemu, że ona cale nie musi przychodzić jak nam nie pasuje.. Według mnie to nie w porządku..

Comment

• moim zdaniem to jeszcze zalezy kto pokrywa koszty wesela

Comment

• My

Comment

• fiolekkk, a mi się wydaje, że to wcale nie gra roli kto pokrywa koszty wesela. To jest Twój ślub i powinno być tak jak Ty chcesz i tyle. Ja postawiłabym na swoim

Comment

• Mnie się podoba tradycyjne błogosławieństwo, pasuje do naszego wesela i do kościoła będziemy wychodzić tradycyjnie od rodziców. I mam w nosie, że niektórym to się nie podoba, bo mieszkamy razem od dawna i "powinniśmy wychodzić od siebie". Gdybym chciała żeby mnie do ołtarza prowadził ojciec, pewnie bym postawiła na swoim

Comment

• MY rowniez bedziemy błogosławieni w domu moich rodzicow, a stamtad do kosciola

Comment

• My mamy blogoslawienstw w domu moich rodzicow oboje naraz bez jakis przejazdow (bo to 200 km od domu mojego K) no i nie ma jak inaczej zrobic a potem razem do kosciolka

Comment

• ja tam też sobie nie wyobrażam bez błogosławieństwa...ale to indywidualna decyzja...

Comment

• ale czemu nie wypada by tata poprowadził do ołtarza? tylko dlatego że już jest dzidzia i ślub cywilny? ja uważam że jak zależy aby tata poprowadził to czemu nie, ja nie widzę przeszkód.

fiolekkk to i ja Cię podbuntuję troszkę to Twoje wesele i masz prawo zrobić wg własnego wyboru, a jak Wy płacicie za wesele to już w ogóle, ale nie o to chodzi tylko o to że jak teraz ustąpisz teściowej to potem będzie tylko gorzej (nie zawsze oczywiście) bo zobaczy ze robisz tak jak ona chce.

Comment

• fiolekkk, oczywiście, że to nie w porządku.Wygląda to jak warunki jakieś ehhhhh
                      "w cale nie muszę tam być"
                      Jeśli chcesz pokazać się w kościele i tata ma Cie przekazać to po prostu powiedz jej że tak sobie tego życzysz.
                      Według mnie każdy powinien uszanować czyjeś decyzje!

Comment

• Szczęśliwe "13", jak chciałybyście być poprowadzone do ołtarza?
                        Przez narzeczonego, czy przez tatę?
                        Ja intensywnie myślę nad drugą opcją... ale nie wiem jeszcze na 100%

Comment

• mnie prowadził tata, od początku nie brałam innej opcji pod uwagę i był to strzał w dziesiątkę było pięknie no i nie dość że dla mnie to i dla taty jakie emocje w końcu mam tylko dwóch braci więc jedyna córka w domu

Comment

• ja jednak wolę tak jak jest tradycyjnie w Polsce. Uważam że jeśli zaczynam nowe życie przy boku "nowego" męża to razem z nim chcę wkroczyć na tą symboliczną drogę w kierunku ołtarza jako początek naszej wspólnej nowej drogi.

Comment

Reklama Reklama Module
                            Collapse

Working...
                            X