Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - gdzie?czy robić? itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - gdzie?czy robić? itp.

Z tego co wiem to na błogosławieństwie grywa się Ave Maria albo Serdeczna Matko ale to są strasznie smutne utwory czy nie można zagrać czegoś weselszego bo inaczej to na pewno się popłaczę!
    A co będzie u Was grane?Pomóżcie!

nie mam pojecia co zagraja na blogoslawienstwie ale w kosciele obowiazkowo ave maria oraz ...gdy sie lacza serca dwa w i mie Boga... jakos tak nie pamietam tytulu ale piekna piesn....polecam

Comment

Panis Angelicus

Można zagrać ten utwór. Przepięknie to brzmi. Zwłaszcza na trabce jak podegra dobry organista. Super utwór. Też nie za wesoły, ale bardzo podniosły. Polecam

Comment

Muszę jeszcze właśnie porozmawiać na ten temat z orkiestrą, może oni podpowiedzą coś innego, bo jak tylko zagrają coś smutnego to błyskawicznie się rozpłaczę...

Comment

Jeśli chodzi o błogosławieństwo w domu, to u mnie nie będzie muzyki. Orkiestrę mam zamówiona dopiero od wyjścia z kościoła, wiec będą nam grać przy składaniu życzeń i przy przejściu z kościoła na salę (3min pieszo ).
          jakoś nie wyobrażam sobie muzyki przy błogosławieństwie rodziców. A juz napewno nie jakiejś smutnej

Comment

U mnie muzyka była jakaś skoczna (tzn. panowie grali podczas przybycia pana młodego i potem jak wychodziliśmy do kościoła, gdyby grali podczas błogosławieństwa to nie słyszelibyśmy się). Trochę obawiałam się, że będzie Serdeczna Matko i wszystko jakoś rzewnie wyjdzie, ale było całkiem ok

Comment

Błogosławieństwo - problem

Zaproszenia w połowie rozdane. Już wiemy, że na 100% chrzestny miśka nieprzyjdzie na 90% chrzestna miska też. I tu wynika problem, bo niema kto błogosławić z miska strony, niema już rodziców, a chrzestni nieprzyjdą. Zastanawiamy się czy by niemogli zrobić tego bracia miśka. Jak myślicie?

http://abcslubu.pl/suwak/08_28_2007_6_10_2007_45.png

Comment

Ja myśleż że jeśli rodziców nie ma na świecie, chrzestni nie przytjadą (co jest oburzające-bo ich obowiązkiem jest to robić jak rodziców nie ma) to myslę że rodzeństwo jak najbardziej - będzie Im bardzo miło i Twój przyszły mąż nie będzie się źle czuł że od Ciebie ktoś jest a od Niego nie .

Comment

No fakt oburzające, że nieprzyjdą. Chrzestnego miśka rozumiem, bo schrowanym, starszym człowiekiem jest. Lecz na chrzestną miśka jestem wściekła. Mimo, że mieszka w Niemczech, teraz przebywa w Polsce jakby niemogła przedłużyć pobytu do naszego ślubu, w co wątpie

Comment

Myśle że bracia mogą być. Na pewno będzie im miło. U mnie będą błogosławić tylko moi rodzice bo mama Miśka jest innej wiary...

Comment

U nas na Błogosławieństwie chcą zagrać serdeczna Matko ale wszyscy się buntujemy i chcemy żeby zagrali coś żywego to w końcu wesele a nie ....smuty

Comment

Zamieszczone przez justka
                        gdy sie lacza serca dwa w i mie Boga... jakos tak nie pamietam tytulu ale piekna piesn....polecam
                        To polecam na blogoslawienstwo! My gramy wprawdzie Serdeczna Matko, ale to nie z wyboru tylko - wg starszych gosci weselncyh z ktorymi mamy od lat do czynienia - tak nakazuje tradycja... Jesli ktos nie chce, oczywiscie nie musi byc !

Oprocz tego proponuje 'O Boze, Panie moj' - nastrojowa piosenka, ktora tez z wyboru mlodych gramy bardzo czesto...

Jednym z wyjatkowch zlecen bylo granie... 'My heart will go on' na 3 akordeony podczas blogoslawienstwa ! Piosenka piekna, z pieknym tekstem, jednak wszyscy ja kojarza, bo to... motyw przewodni filmu TITANIC . Wielu gosci sie potem zastanawialo - 'no tak, MŁODA PARA idzie na dno'

Comment

ja mysle hmmm, nie wiem czy bracia nadaja sie na to stanowisko, np moja znajoma nie miala ojca wiec poblogoslawila ich mama jej taty - czyli babcia

Comment

a ja myślę, że to zawsze ustala sie indywidualnie.
                            jeśli bracia są tymi, którzy dbali - popieram. i już.
                            wszelkie inne zastępcze wybory - babcia, siostry, chrzestni - tez zresztą popieram.

Comment

Ja chyba też zrezygnuje z muzyki podczas błogosławieństwa. Już wolę żeby zespół mi jakieś ładne piosenki zagrał na ślubie, bo organista strasznie fałszuje, a zespół wywodzi sie z Oazy

http://www.suwaczek.pl/cache/9b7891d1bd.png

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X