Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
MUZYKA W KOŚCIELE - za ile? jaka? i czy ma być? itp Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Oto co nam zaproponował nasz trębacz"
    -na wejście marsz triumfalny z Aidy Shuberta
    -na komunię Ave Maria
    -po przysiędze krótki sygnał triumfalny
    -na wyjście marsz weselny.

Comment

saksofon czy trąbka? moim zdaniem saksofon ma duszę i gdy będzie jego dźwięk rozchodził się po kościele to napewno ludzie będą mieli ciarki

Comment

Mendelshona to chyba grają jak się wychodzi z Kosciola

Comment

Jak wchodzi panna młoda do kościoła to zazwyczaj puszcza się "here comes the bride" czy jakoś tak Tylko że to tak trochę na zachodzie U mnie będzie grał zespół w kościele, koleżanki i koledzy Będzie puzon i dwie trąbki, gitara, tamtamy i chyba skrzypce

Comment

saksofon jest pieeekny, tez bym chciala, zeby u mnie grano na saksofonie. Wcale nie jest za 'mocny' - altowy jest boski, lekki, bardzo romantyczny.
            http://www.youtube.com/watch?v=-TqKFOU3q_A
            Mozna ewentualnie zmienic aranzacje

Comment

saksofon romantyczny i nowoczesny dla mnie super

Comment

oprawa muzyczna ślubu

gdzieś mi umknął ten temat, dlatego zakładam nowy. Jakby co, Kochane Moderatorki, wywalcie mój
                Tez wzielam sobie do serca jakąś oprawę muzyczną ślubu. CHcialam skrzypce, ale jakoś nie umiem znaleźć, dziś dzownilam do chlopaka, który gra na flecie, w duecie z kobieta, która gra na klawiszach (dźwięk fortepianu). 5 utworów w czasie mszy 200 zł.
                Dużo??

Comment

Druga propozycja - skrzypce - 150 zł, ze śpiewem pani 200 zł. Jestem ciekawa Waszych opinii.

Comment

U nas będzie trębacz ze szkoły muzycznej,za kilka utworów bierze 100 zł.

Comment

Jeśli ma któraś namiary na skrzypce lub harfę z Warszawy lub okolic, to bardzo proszę o informacje na priv.
                      Dzięki i pozdrawiam

Comment

ja też bym chciała chór, ale na pewno to za dodatkową opłatą będzie, znając mojego proboszcza.

Comment

A u nas ksiądz nie pozwolił aby ktokolwiek grał na skrzypcach, bo mu będzie przeszkadzał, ale nasz ksiądz jest "inny" więc albo ja to przeboleje albo mu powiem aby mi papiery oddał!!!!

Comment

a jakie utwory są "wymagane" na ślubie? my będziemy mieli skrzypaczkę, ale nie wiem co ona powinna umieć? Na pewno Marsz Mendelsona i Ave Maria, co jeszcze???

Comment

Jestem organistą i grałem juz na wielu ślubach. Skrzypaczki zwykle mają takie "wytarte" utworki, np. Ave Maria, Ave Verum... Niektóre grają też utwór, który jest na obój, ale też świetnie wychodzi na skrzypcach, czyli Gabriels Oboe - polecam... takze można zagrać taki utworek z reklamy coca-coli dobrze znany "Canon D" -jeśli skrzypaczka bierze tak dużo to napewno musi umieć to zagrać, jeśli nie umie to robi Was w balona.

pozdrawiam
                              Klawisz

Comment

dziękuję bardzo

szkoda że tak daleko mieszkasz bo chętnie bym skorzystała

Comment

Working...
                                X