Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Pomysły na oszczędności Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • Pomysły na oszczędności

  Witajcie moje drogie, ostatnio moje myśli zaprzątają koszty wesela, a dokładniej temat - co zrobić, żeby je obniżyć… Chcemy zrobić wszystko, żeby nie musieć się zapożyczać na start życia razem, ale trudno zdecydować, na czym warto, a na czym nie warto oszczędzać. Zawsze z tyłu głowy jest ten głos, że to jedyny taki dzień w życiu, więc musi być jakość, a nie jakoś. Będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami.

 • #2
  Też jestem zdania, że zaciąganie kredytu na ślub i rozpoczynanie życia razem jako dłużnicy to nienajlepszy pomysł. Bo nie oszukujmy się, koszty często się nie zwracają z kopert. Widziałam ostatnio artykuł o kosztach wesel - https://infokonsument.pl/koszty-wese...e-przewidziec/ może coś Ci pomoże.
  Ja sama przede wszystkim zrezygnowałam z nowej sukni, uważam że jednorazowe wydanie tyle na rzecz, której już nigdy nie założę, to przesada. Żeby czuć się pięknie zainwestowałam w dobrą fryzjerkę i wizażystkę.

  Comment


  • #3
   Skupiłabym się raczej na obniżeniu codziennych wydatków, by móc przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na wesele. Warto być na bieżąco z nowinkami i oszczędzać na rachunkach domowych. Poczytaj trochę np. tutaj: https://www.mojeplatnosci.pl/poradni...-smieci-w-2018

   Comment

   Reklama Reklama Module
   Collapse

   Working...
   X