Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
polisa w prezencie slubnym? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• polisa w prezencie slubnym?

Witajcie, mamy z mężem dylemat, dotyczący prezentu ślubnego dla naszego syna... on jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi gromadzić zbędnych rzeczy, z zawodu jest konsultantem marketingowym i wymyśliliśmy z mężem, że może polisa inwestycyjna byłaby dobrym pomysłem, który go zainteresuje i sprawi mu przyjemność wykupilibyśmy także taką polisę dla Ani, jego żony przyszłej, ale nie wiemy, z którego towarzystwa ubezpieczeniowego skorzystać... Możecie nam poradzić? Czy macie takie polisy?

Witaj, wybór polisy to decyzja indywidualna. Powinniście ją przede wszystkim dobrać do potrzeb i trybu życia Waszego syna oraz przyszłej synowej. Możecie poszukać i poczytać o polisach w internecie. Przed podjęciem decyzji, warto zebrać trochę informacji niż postawić na decyzję w ciemno. Myślę, że jakiś drobiazg synowej z okazji ślubu też się spodoba, tak poza polisą.

Comment

Zgadzam się z przedmówcą, teraz polisa inwestycyjna to bardzo dobry pomysł, ale rzeczywiście i dla syna i synowej jeszcze do tego jakiś dodatkowy prezent miły , taki troszkę innego typu niż polisa. Zachęcam Was do przemyślenia tematu i jeszcze jednego prezenciku dla Młodej Pary.
      Last edited by blackyy; 10-07-15, 11:35.

Comment

Bardzo dobry pomysł. Może też im opłacicie składki na jakiś czas przynajmniej? Obecnie każda możliwa forma zabezpieczenia się przed rożnymi niedogodnościami ze strony losu jest dobra. Zwłaszcza śmierć czy choroby- wiadomo ,że nikt tego nie chce , albo nie dopuszcza wrecz do siebie takiej myśli- ale takie są fakty , takie jest zycie i lepiej się przygotować.

Comment

a może zamiast pytać na forum ludzi udajcie się do firmy doradczej która powinna się na takich sprawach znać i Wam doradzić co wybrać. Znajdziecie takie firmy i w świecie realnym jak i internecie. Musicie tylko poszukać.

Comment

Pierwszy raz słyszę o takim pomyśle na prezent i muszę powiedzieć, że jest bardzo ciekawy i nietypowy, a poza tym po prostu przydatny. A co do konkretnej firmy to najlepiej faktycznie zapytać specjalistów w tej dziedzinie, a nie nas na forum

Comment

Ja podobnie,nigdy wcześniej nie słyszałam o takim prezencie i muszę przyznać,że jest oryginalny,nietypowy. Pytanie czy Państwo Młodzi chcieli by dostać właśnie taki prezent.

Comment

Szczerze mówiąc, to niezbyt się na tym znam... Dlatego też niestety nie będę w stanie pomóc...

Comment

Reklama Reklama Module
                Collapse

Working...
                X