Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zaproszenia i nie tylko Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Zaproszenia i nie tylko

Przygotowania do ślubu ruszają u nas pełną parą. Aktualnie myślimy nad zaproszeniami, karteczkami z nazwiskami gości na stół, no ogólnie nad wszystkim tym, co można wydrukować. Zmysł estetyczny u nas słaby, więc szukamy drukarni, która pomoże nam też w wykonaniu projektu. Mieszkamy w małej mieścinie, więc takich firm jest jak na lekarstwo. Czy myślicie, że zlecenie takich usług to dobry pomysł? Czy drukarnia online wykona tak samo jak jakaś stacjonarna?

Mnóstwo firm ma po prostu sklep online w którym oferują swoje produkty i usługi więc często są równocześnie stacjonarną firmą

Mogę polecić Nadzwyczajki.pl - robią indywidualne projekty, ale mają i sporo gotowych. To co u nich jest dużym plusem to to, że można przez stronę zamówić próbki i zobaczyć jak wygląda papier na jakim drukują i jakiej jakości jest cała poligrafia.

Natomiast jest też mnóstwo indywidualnych osób, które także takie rzeczy produkują i przygotowują projekty i pomysły dla Ciebie

Comment

Ja zamawiałam zaproszenia i winietki z nazwiskami gości, o których piszesz właśnie przez internet w Polish Druk. Zawsze dostajesz do wyboru szablony graficzne i teksty do środka zaproszeń. Musisz tylko dobrać to kolorystycznie do stylistyki, w której organizujesz ślub i podać dane gości. Potem dostajesz projekty do akceptacji i wszystko gotowe. Do tego ceny dużo bardziej korzystne niż w drukarniach w mieście. Polecam!
      Last edited by blackyy; 12-03-15, 17:10.

Comment

A ja zaprojektowałam sama swoje zaproszenia tak samo jak winietki teraz pozostało mi już tylko ich wykonanie, niektóre elementy zaproszenia musze zamówić w drukarni a później biorę się za wycinanie i ich składanie... uwielbiam takie ręczne robótki więc już nie mogę się tego doczekać , trochę martwi mnie to że muszę tego zrobić około 6 sztuk
        Last edited by blackyy; 27-02-15, 10:28.

Comment

Jeśli masz już gotową listę gości, to bez problemu możesz podesłać w formie pliku do jakiejś drukarni online. Z drugiej strony, nawet jeśli zaoszczędzisz 1 złoty na zaproszeniu, to nie będzie to jakaś oszałamiająca kwota. A ryzkyo jakieś tam jest, bo nie masz fizycznie kontroli nad tymi zaproszeniami. Zwiększenie wydatku nawet o 100 złotych to nic w skali kosztów całej imprezy.

Comment

Dokładnie. Podeślij nawet przykładowe kilka nazwisk, firma wrzuci je w programie graficznym do wybranego przez was szablonu więc będziecie wiedzieli jak to będzie wyglądało. Tak jest chyba najrozsądniej. I tak jak piszą wszyscy wyżej - można całkiem sporo zaoszczędzić przy zamawianiu zaproszeń online więc jest to opcja warta rozważenia niewątpliwie

Comment

Drukowanie tego wszystkiego samemu jest dosyć męczące, więc raczej zdecydujemy się na gotowy produkt, podoba mnie się taki format zaproszenia - prosty elegancki a zarazem romantyczny po za tym fajne są jeszcze zaproszenia zakładkowe, a wy macie jakies ciekawe pomysły do podesłania?
              Last edited by blackyy; 12-03-15, 17:11.

Comment

zaproszenia miałam ekologiczne, takie na fajnym papierze, do tego miałam drewniane winietki i drewniane zawieszki na alkohol, zamawiałam tutaj- artisfera.pl/drewniane-winietki-na-stol-p-19.html były ozdobą stołu i zachwycały wszystkich naszych gości a nawet i hotelową obsługę! aha i wskazywały gdzie siadać, więc to była ich najwazniejsza rola.
                Last edited by bernadzia; 08-01-17, 18:26.

Comment

Jeśli mowa o zaproszeniach ślubnych ja swoje zamawiałam przez internet W mieście nie znalazłam nic sensownego, tzn. wszystko takie normalne i oklepane, a chciałam, aby wyglądały one wyjątkowo. Na stronie https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne znalazłam zaproszenia ślubne ręcznie robione, dzięki czemu nabrały one charakteru Przy okazji w tym sklepie znalazłam więcej dodatków weselnych i zamówiłam wszystko hurtem Winietki na stoły, zawieszki na alkohole i inne - wyglądało super!
                  Oferujemy najwyższej jakości ręcznie wykonane zaproszenia ślubne i weselne oraz różnego rodzaju dodatki. Dostępne eleganckie wzory nowoczesne i tradycyjne.

Comment

Ja znalazłem świetne zaproszenie ze zniżką 15% na tej stronie. Mają też 10% zniżki na winietki ślubne! Może ktoś skorzysta, bo przecież lubimy promocje

Comment

Szkoda, że nie wiedziałam o tej zniżce. Ja kupiłam zaproszenia na probitus i jestem bardzo zadowolona. Długo nie mogłam się zdecydować, bo mają bardzo duży wybór
                      Zaproszenia ślubne od 1zł/szt z personalizacją. W ofercie również winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne. Sprawdź całą naszą ofertę.

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X