Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
catering na wesele Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• catering na wesele

Czy ktoś z Was korzystał z usług catering domaniowski?
    Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
    Last edited by bukowska; 14-07-14, 13:22.

ja miałam catering na imprezę plenerową i byłam zadowolona
    Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
    Last edited by blackyy; 20-08-14, 11:33.

Comment

Ale ona pyta o jakość konkretnej firmy, a nie w ogóle...
      Czytamy ze zrozumieniem

Comment

Jeśli chodzi to catering to mogę polecić dobrą firmę. (Wiem, że zapytanie było rok temu, ale być może komuś się jeszcze przyda) Współpracuję z http://ecateringwarszawa.pl przy różnych spotkaniach biznesowych. W swojej ofercie mają bardzo dobre dania, podane w nowoczesny, oryginalny sposób. Wszyscy, których znam, chwalą sobie ich kuchnię. Ponadto, podoba mi się ich podejście do klienta. Dbają o każdy szczegół, aby danie, które wydadzą zachwyciło jego odbiorce. Naprawdę warto się z nimi kontaktować.

Comment

to może wgl zrobimy taką bazę z info o dobrym cateringu? ja w Krakowie mam sprawdzony krkcatering byli pare razy u mnie w firmie i potem jak robiłam mega skromne wesele w domu na 30 osób jakieś to też ich zatrudniłam i byłam bardzo zadowolona

Comment

tak jeżeli chodzi o Kraków to KRK Katering jest zdecydowanie najlepszy, u mnie na komunii córci byli i wszystkim gościom bardzo smakowało

Comment

Jeżeli jesteś z województwa wielkopolskiego to polecam Powozownię. Ostatnio byłam na weselu koleżanki, gdzie cateringiem kompleksowo zajmowała się właśnie ta firma. Przyznam, że jedzenie było przepyszne i fantastycznie podane Ja polecam z czystym sumieniem.

Comment

Popytaj znajomych w okolicy. Najlepiej wybrać coś z polecenia. Niestety ale słabe jedzenie jest w stanie zepsuć każde wesele. Trzeba starannie przejrzeć oferty firm cateringowych i wybrać najlepszą (najlepsza nie równa się najdroższa )

Comment

Gdyby wybrało się wesele w restauracji to pewnie o jedzenie nie trzeba byłoby się martwić

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X